Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1

0
83

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Film Bilgileri

How to Train Your Dragon

  • Jay Baruchel
  • Gerard Butler
  • Christopher Mintz-Plasse
  • Dean DeBlois
  • Chris Sanders

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Film Konusu

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Animasyon kategorisinde en dikkat çekici ve izlenilmeye değer filmlerden birisidir Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? izle. Vikingler döneminde Ejderhalar’a karşı var olan mücadelenin ani dostluğa dönüşünü anlatmaktadır. İyi bir çocuk kitabının animasyon uyarlaması olarak da değerlendirilecek olan bu film, Dreamwork stüdyolarının en iyi yapımlarından birisi. Hıçgıdık’ın temas kurduğu bir ejderhayla günden güne geliştirdiği iletişime odaklanan film, pek çok açıdan izleyici etkisine dahil edebiliyor. Ki küçük izleyicilerin yanı sıra bu film, yüreği hep çocuk kalan yetişkin seyircisinin de gönlünde önemli bir yer edinmeyi başarmaktadır. Her sahnesi ayrıca iyi olan bu yapım sayesinde, animasyonun ulaştığı noktayı da bir nevi keşfetmiş olacaksınız.

Detaylı Bilgi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe dublaj izle 2010, Animasyon kategorisinde en dikkat çekici ve izlenilmeye değer filmlerden birisidir.

Genç bir ejderha avcısı ava çıktığında gecenin gölgesi diye bir yavru ejderha ile dost olurlar ve maceraları bundan sonra başlar.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here