Elveda Oğlum

2019 çin sinemasının en iyi dram filmi olan ve tüm dünyada büyük bir merakla beklenen Elveda Oğlum türkçe dublaj izle filmi 1080p kalitede realfilmizle.com sitemizde yer alıyor.

0
1141

Elveda Oğlum Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Elveda Oğlum Film Bilgileri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Elveda Oğlum Film Konusu

1980li yıllarda Çin’de ekonomik değişiklikler söz konusu olmaktadır. 40 yıllık bir sürenin anlatıldığı Elveda Oğlum filminde iki evli çiftin yaşadıkları anlatılmaktadır. Çin’de hem sosyal hem de ekonomik değişiklikler yaşanması iki evli çifti zorlasa da bu duruma ayak uydurmaları gerekmektedir. Zorlu günleri yaşayacak olan çiftlerin bu süreçte birbirlerine olan güveni ve bağlılığı da son derece başarılı şekilde filme aktarım söz konusudur. Gereklilikleri karşılayabilme adına yapılan tüm etkileşimler değişen şartlarla da doğrudan bağlantılıdır. Duygusal anların ve oldukça dramatik sahnelerin yaşandığı film gerçekle ilişikli olarak yapılmıştır. Yaşananlar üzerinden gidilen bu yolda para ve değişim zorlukları gözlemlenmektedir. Sürecin işleyişinden tutunda yaşamın her anına dokunan yapısı oldukça heyecan verici.

İngilizce adı Di jiu tian chang ile sinemalarda yer alacak olan Elveda Oğlum filmi dramatik ve duygusal sahnelerle ön plana çıkan film tüm sinema severler tarafından büyük bir merakla beklenen filmler arasında yer almıştır.

Deli ve Dahi filmini websitemizden donmadan Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

2019 yılı en çok merak edilen ve beklenen dram konulu Çin yapımı Elveda Oğlum filmi imsb puanlamasında bu güne kadar çin filmleri arasında en yüksek puan alan bir film olarak vizyonda yer alacak. Senaryosunu ve yönetmenliğini Xiaoshuai Wang yapptığı film en iyi ve en başarılı sinema yapıtları arasında gösterilmektedir.

Elveda Oğlum Full HD izle

Elveda Oğlum Full HD izle filmi imdb puanlamasında 9,0 puan alan bu filmi sitemizden Online full hd film izleme olanağı ile izleyebilirsiniz. Filmin Türkçe dublaj izle seçeneğinin yer alması ve Full hd görüntüsüne sahip olması diğer ayırıcı özellikleri arasında yer almaktadır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Elveda Oğlum Türkçe Dublaj İzle

Elveda Oğlum trailer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here