1. Elveda Oğlum

  Elveda Oğlum

  720p Türkçe Dublaj

  Elveda Oğlum Türkçe Dublaj İzle

  Elveda Oğlum Film Konusu

  1980li yıllarda Çin’de ekonomik değişiklikler söz konusu olmaktadır. 40 yıllık bir sürenin anlatıldığı Elveda Oğlum filminde iki evli çiftin yaşadıkları anlatılmaktadır. Çin’de hem sosyal hem de ekonomik değişiklikler yaşanması iki evli çifti zorlasa da bu duruma ayak uydurmaları gerekmektedir. Zorlu günleri yaşayacak olan çiftlerin bu süreçte birbirlerine olan güveni ve bağlılığı da son derece başarılı şekilde filme aktarım söz konusudur. Gereklilikleri karşılayabilme adına yapılan tüm etkileşimler değişen şartlarla da doğrudan bağlantılıdır. Duygusal anların ve oldukça dramatik sahnelerin yaşandığı film gerçekle ilişikli olarak yapılmıştır. Yaşananlar üzerinden gidilen bu yolda para ve değişim zorlukları gözlemlenmektedir. Sürecin işleyişinden tutunda yaşamın her anına dokunan yapısı oldukça heyecan verici.

  İngilizce adı Di jiu tian chang ile sinemalarda yer alacak olan Elveda Oğlum filmi dramatik ve duygusal sahnelerle ön plana çıkan film tüm sinema severler tarafından büyük bir merakla beklenen filmler arasında yer almıştır.

  Elveda Oğlum filmini websitemizden donmadan Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.

  Detaylı Bilgi


  2019 yılı en çok merak edilen ve beklenen dram konulu Çin yapımı Elveda Oğlum filmi imsb puanlamasında bu güne kadar çin filmleri arasında en yüksek puan alan bir film olarak vizyonda yer alacak. Senaryosunu ve yönetmenliğini Xiaoshuai Wang yapptığı film en iyi ve en başarılı sinema yapıtları arasında gösterilmektedir.

  Elveda Oğlum Full HD izle


  Elveda Oğlum Full HD izle filmi imdb puanlamasında 9,0 puan alan bu filmi sitemizden Online full hd film izleme olanağı ile izleyebilirsiniz. Filmin Türkçe dublaj izle seçeneğinin yer alması ve Full hd görüntüsüne sahip olması diğer ayırıcı özellikleri arasında yer almaktadır.

  New York'ta Yağmurlu Bir Gün - Üçüncü Dünya
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   2.744

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.