1. Enzo Yağmurda Yarış Sanatı

  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı

  720p Türkçe Dublaj

  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı Türkçe Dublaj İzle


  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı Film Konusu


  The Art of Racing in the Rain kitabından uyarlama yapılan film oldukça dikkat çekici yönlere dokunuyor. Kitabın 23 dile çevrilmiş olması ve oldukça ilgi görmesi filme merakı fazlası ile artırmaktadır. Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı hem senaryosu ile hem de kaliteli kadrosu ile ön plana çıkıyor. Enzo yaşlı bir köpek olup insan hayatına köpek gözüyle bakmaktadır. Yaptığı tek iş ise çevresinde yaşanan olayları gözlemlemek ve değerlendirmek olacaktır. Sahibi Denny ise başarılı bir araba yarışçısıdır. Denny’in eşi Eve beyin tümörü hastası olduğu için verdikleri mücadeleler oldukça duygusal aktarımlar sunmaktadır. Kızları Zoe ile yaşadıkları evdeki hayatı gözlemleyen Enzo farklı halleri de ortaya çıkarmaktadır. Her dakikası oldukça dikkat çekici olaylara konu edinmiş olması da güzel yönleri oluşturmaktadır.

  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı izle adlı dram ve komedi karışımı filmi sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  The Art of Racing in the Rain orijinal ismi ile 2019 dram ve komedi film türleri arasında yer alan Enzo Yağmurda Yarış Sanatı filminin yönetmenliğini Simon Curtis üstlenmiş olup ayrıca filmin senaryosu ise Mark Bomback tarafından kaleme alınmıştır.

  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı izle


  Enzo Yağmurda Yarış Sanatı izle filmi İMDB izleyici puanlamasında 8.4 gibi yüksek alan film 2019 yılı en iyi dram ve komedi filmleri arasında gösterilen film şimdiden bir çok ödüle aday olarak gösterilmektedir...

  Ölümcül Labirent - Glass
  8.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2019   8.4   702

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.