1. Erkekler Ne Ister? 2019 Filmi HD 1080p İzle

  Erkekler Ne Ister? 2019 Filmi HD 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Erkekler Ne Ister? Film Konusu


  Erkekler Ne Ister? Komedinin, fantezinin ve romantizmin tavan yaptığı film içeriği itibari ile oldukça dikkat çekicidir. 2019 ABD yapımı filmde erkeklerin sürekli olarak başarılı olmasının sebeplerini araştırmaya çalışan bir kadını anlatmaktadır. Erkekler ne ister düşüncesi ile yola çıkmasının sebebi ise çalıştığı iş yerinde sürekli olarak dışlanmasıdır. Ali Davis, oldukça başarılı bir spor menajeridir. Fakat dışlanmadan dolayı kendini kötü hissetmektedir. Üstüne üstelik beklemiş olduğu terfi de verilmeyince erkekler ile ilgili sorgulama yoluna gider. Çözüm bulma düşüncesi ile gittiği falcıda bitki çayı içer. İlk başta herhangi bir şey anlamasa da sabah uyandığında erkeklerin düşüncelerini görebilmektedir. Neler düşündüklerini ve ne istediklerini okuması oldukça ilginç hallerin yaşanmasına neden olur. Oldukça eğlenceli bir yapıya bürünmesi ile birlikte konular bir birini kovalamaya başlar.

  Detaylı Bilgi


  Erkekler Ne Ister? Türkçe dublaj izle 2019 Komedinin, fantezinin ve romantizmin tavan yaptığı film içeriği itibari ile oldukça dikkat çekicidir.

  Kendisini sürekli erkeklerin başarılı olmasının sebebini araştırmaya adayan bir kadın en sonunda bir şekilde amacına ulaşır ve işler biranda lehine döner.
  7.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2019   5.0   1.305

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.