Gizem Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gizem Filmleri
Ritüel
Tüm Bilgiler
Ritüel 2019 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Ritüel Türkçe Dublaj İzleRitüel Film KonusuGeleneksel olarak düzenlenen Midsommar festivaline katılmayı düşünen Christian ve Dani üniversitede ki arkadaşlarıyla İsveç’e gitmek için yola çıkarlar. Dani ve Christian çiftli zor zamanlar geçirmektedirler. İlişkileri üzerinde kara bulutlar gezinirken bu tatil tamda arayı düzeltmek adına güzel bir fırsattır. Ritüel filmi anlatılan olaylar ve tarz bakımından dikkat çekici yönleri bünyesinde bulunduruyor. Gittikleri mekanın ambiyansı ve muhteşem doğası olması gençlerin burayı çok beğenmesine etki eder. Yerel kutlamalar ve yaşamın sürdüğü bölgede kısa süre anlarlar ki hiç de masum bir bölge değil. Gittikleri bölgede başlarına korkunç bir olay gelir ve kendilerini bir anda korku labirenti içerisinde görürler. Kurtuluş onlar için artık çok zor hale gelmiştir. Nasıl bir halde olduklarını anlamaları da onları endişelendirmeye başlar.İngilizce adıyla Midsommar olarak 2019 sinema filmler içinde yer alan film dram koru ve gizem sahneleri ile oldukça ilgi çeken yabancı sinema filmi olarak yer almaktadır.Midsommar türkçe adı ritüel filmini websitemizden donmadan Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. 1080p kalitesi mevcut olan filmi bedava izleyebilirsiniz.Detaylı BilgiDram temalı bir yabancı sinema kuşağı filmi olan Ritüel filmi gerili ve korku içeriği ile izleyici tarafından iyi bir puan alan yabancı film olması ile birlikte film imdb 6.1 gibi iyi bir film değerlendirme puanına sahiptir.Ritüel izleRitüel izle yabancı sinema kuşağı filmini sitemizden Online olarak hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca türkçe dublaj izle seçeneklerine sahip olan bu filmi tek part olarak kesintisiz full film izleme seçenekleri ile seyredebilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 342
 • 0
Dehşetin Yüzü
Tüm Bilgiler
Dehşetin Yüzü 2018 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Dehşetin Yüzü Türkçe Dublaj İzleDehşetin Yüzü Film KonusuRomanya da bulunan bir manastırda yaşamını sürdüren genç bir rahibe intihar eder. Bu durum karşısında Vatikan tarafından manastıra sorunlu bir rahip görevlendirir. Geçmişin izlerini silmede zorluk yaşayan bu rahip Romanya’ya gider. Beraberinde ona eşlik etmesi için de çırak gönderilir. İkisi bilinmeyene doğru yola çıkarken keşfettikleri ve yaşadıkları git gide ilginç hale gelmeye başlar. Korkunç sırları öğrenen ikili işlerinin ne denli zor olduğunun farkına varırlar. Şeytani Valak, ile karşı karşıya kalmaları hayatlarını çok büyük bir riske doğru sürükler. Tehlikeli serüvende hem ruhlarını hem de bedenlerini kaybetme riski onları bilinmeyene sürükler. Manastır da bir anda Şeytani Valak karşısında savaş haline gelirler. Yaşam mücadelesini ve koruma ruhunu bir arada tutmak için her şeyi yapmaya çalışırlar.Dehşetin Yüzü izle filmini websitemizden online Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmi 1080p kalitesinden hd olarak faydalanabilirsiniz.Detaylı BilgiGerilim ve korku film severler için yayına aldığımız Dehşetin Yüzü izle filmi 2018 yılının en korku filmleri arasında aday gösterilen yabancı sinema kuşağı arasında yer alan bir filmdir. 7,1 gibi yüksek imdb puanına sahip olan film izlenmesi gereken yabancı korku filmleri arasında yer almıştır.Dehşetin Yüzü Full izleDehşetin Yüzü Full izle filmini sitemizden HD online film izleme şeklide kesintisiz izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2018 yılının en iyi gerilim ve korku film türü olarak yer almaktadır.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.1
 • 289
 • 0
Kaçış Planı 2 Hades
Tüm Bilgiler
Kaçış Planı 2 Hades 2018 Filmleri, 5-6 IMDB 
Türkçe Dublaj
Kaçış Planı 2 Hades Türkçe Dublaj İzleKaçış Planı 2 Hades Film KonusuRay Breslin, bilgisayar konusunda çok iyi seviyelerde birisidir. O kadar iyidir ki bu alanda onunla mücadele edebilecek insan sayısı çok az seviyededir. Her açıdan başarılı işlere imza atması da ne denli bir yapıda olduğunu göstermektedir. Kaçış Planı 2: Hades filmi ilk seri de olduğu gibi internet üzerine bir yapıya sahiptir. Ray, çok yüksek güvenlik önlemine sahip bir hapishaneden kaçar. Kaçışından yıllar sonra ise en iyi güvenlik gücünü oluşturma kararı alır. İstediğine ulaşsa da önemli bir yere sahip olan takım oyuncusu Hades, bilgisayarlı tekno savaş labirenti içerisinde kaybolur. Hades’i kurtarmanın tek yolu gizli hapishaneye girerek kaçırılan takımı kurtarması gerekmektedir. Ayrıca onları da canlı şekilde getirmesi çok önemlidir.Serinin ikinci filmi olarak 2018 yılı gösterim filmi olan ve orijinal adı İngilizce adıyla Escape Plan 2: Hades olarak sinemada yer alan aksiyon dolu sahneleri ile ön plana çıkan filmi izlemenizi öneririz.Detaylı BilgiAksiyon filmlerinin unutulmaz oyuncusu olan Sylvester Stallone baş rolde yer aldığı harika bir aksiyon filmi ile ekranlarınızı şenlendirecek bir film olan 2018 yapımı Kaçış Planı 2: Hades izle filmi full hd olarak sizlerle.Kaçış Planı 2: Hades izleKaçış Planı 2: Hades izle filmini sitemizden online film izleme seçeneklerinin yanında tek part olarak ve dilerseniz 1080p film izleme seçeneği ile kesintisiz ve donmadan film izleyebilirsiniz. En iyi filmlerin adresi olan Realfilmizle.com keyifli seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.2
 • 494
 • 0
The Isle
Tüm Bilgiler
The Isle 2019 Filmleri, 4-5 IMDB 
Türkçe Dublaj
The Isle Türkçe Dublaj İzleThe Isle Film KonusuThe isle türkçe dublaj filmi 2019 fantastik, tarih ve gerilim içerikli yeni bir film olarak ekranlarınıza full hd film izleme ile getiriyoruz. 1846 yılında İskoçya limanından yola çıkan ticaret gemisi karşılaştıkları siste yollarını göremezler ve kayalıklara çarparlar. Bu çarpışmada 16 kişilik mürettebattan yalnızca 3 kişi hayatta kalmayı başarır. Büyük uğraşlar sonucunda sisli havada kendilerine bir adaya atarlar. Fakat Ada hiçbir şekilde haritada gözükmemektedir. Adayı keşke çıkmaya karar verdiklerinde tuhaflıklarla karşılaşırlar. Ada The Isle filmi adaya düşen denizcilerin nelerle karşılaştıkları üzerine kurulu bir filmdir. Ada kısa sürede fark ettikleri şey ise adada kendilerinden başka hiç kimsenin olmamasıdır. Kimse olmadığı halde tuhaflıklar peşlerini bırakmamaktadır. Bir şekilde yaşadıklarına şükretseler de bilinmeyeni öğrenmek için harekete geçmeye karar verirler. Çünkü yaşanan bazı olaylar onların canını sıkmaya yetiyordu. Her ne olursa olsun gizemi aralayıp gerçekle yüzleşmek zorundaydılar.Detaylı Bilgi2019 ingiltere yapımı bir gerilim, korku, tarih ve fantastik film türü olarak full hd online ve donmadan izleyeceğiniz the isle filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Matthew Butler üstlenmiştir.The Isle Full HD izleThe Isle izle filmini sitemizden donmadan hızlı ve filmi Türkçe dublaj izle seçenekleriyle kesintisiz oalrak izleyebilirsiniz. film 2019 yılının en iyi fantastik film türü olma özelliği ile öne çıkmaktadır.The Isle 1080p ve 720p izlethe isle ada izle filmi çeşitli kalitelerde ekranlarınıza geitiyoruz. filmi Full hd ve the izle 1080p oalrak izleyebilirsiniz. İnternet hızınız yavaş ise the isle 720p izle olarak seyredebilirsiniz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 720p
 • IMDb 4.1
 • 589
 • 0
Never Grow Old
Tüm Bilgiler
Never Grow Old 2019 Filmleri, 5-6 IMDB 
Türkçe Dublaj
Never Grow Old Türkçe Dublaj İzleNever Grow Old Film KonusuNever Grow Old 2019 izle filmi sizlere sunacağımız yeni bir sinema eseri olarak izleyebilirsiniz. Ailesi ile birlikte huzurlu ve oldukça barış sever görünen bir kasaba da yaşayan genç adam Patrick Tate rahat bir yaşam sürmektedir. Huzurun bu denli güzel gitmesi haydutların kasabaya gelip önlerine gelen insanları öldürmesi ile paramparça hale gelir. Never Grow Old filmi dramatik sahneleri ile duygusal halleri izleyiciye aktarmaktadır. Kargaşa ve oldukça karmaşık hale gelen durumlar karşısında Patrick fırsat kollamaya karar verir. Amacı ise hem kasaba halkını hem de ailesini korumaktır. Bunu gerçekleştirmek için ise haydutların grubuna yakınlaşması gerekmektedir. Canı pahasını daha büyük felaketlerin önüne geçmenin yollarını arar. Verdiği mücadele ile ailesinin zarar görmesini engelleyebilecek mi? Yaptığı her şeyi huzurlu kasaba ortamını tekrardan elde etmek içindir.Detaylı BilgiNever Grow Old Türkçe dublaj izle, 2019 dram, aksiyon ve gizem konulu bir film olarak sizlerle olacaktır. Abd yapımı bu sinema filminin baş rolüde John cusack yer almaktadır.Never Grow Old Türkçe Dublaj izleGüzel bir sinema filmi deneyimi için sizleri Never Grow Old Türkçe dublaj izle adlı bu eseri sitemizde aksiypn filmleri izle kategorisinde kesintisiz ve donmadan seyredebilirsiniz. Ivan Kavanagh yönetmenliğindeki film oldukça aksiyonlu sahneleri ile öne çıkan bir film olarak gelmektedir.Never Grow Old Full HD izleNever Grow Old Full HD izle seçeneğiyle seyredebileceğiniz film izleyici tarafından iyi bir puan alarak sizlere sunuyoruz. Konu olarak incelediğimiz filmde huzurlu bir kentte yaşayan insanların hedefi haline gelen kent sonrasında yaşanmaz bir hal alır.Never Grow Old 720P ve 1080p izleNever Grow Old 1080p izleyebilirsiniz dilerseniz Never Grow Old 720p izleme seçeneği yanında tek parça olarak donmadan hızlıca izleyebilirsiniz. Sizlere aha iyi film hizmeti verebilmemizi için lütfen filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.Son olarak Never Grow Old izle adlı filmi sitemizde Online Türkçe dublaj olarak ve Mobil Full HD izleyebilirsiniz. Filmin 1080p ve 720p izleme kaliteleri ile bedava film izleme keyfine bizimle yaşaya bilirsiniz.
 • 2019
 • İrlanda
 • 720p
 • IMDb 4.2
 • 405
 • 0
Replikalar
Tüm Bilgiler
Replikalar 2018 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Replikalar Türkçe Dublaj İzleReplikalar Film KonusuBilim kurguya farklı bir soluk getirerek izleyici karşısına Replikalar izle filmi çıkan Keanu Reeves bu filmde gizem, suç türlerinin harmanlanarak ortaya çıkardığı bu filmde William Foster hem ailesini hem işini çok seven son derece başarılı işlere imza atan nörobilimcidir. İşi ile ilgili çok önemli bir proje üzerinde çalışan William emeklerinin karşılığını almak ister. Yoğunlaştığı iş ise insan zihninin bilgisayara aktarılması üzerinedir. Bu alanda çok iyi seviyelerde olduğu dönemlerde büyük trajedi yaşanır. Çok değer verdiği ailesi trafik kazasında ölmüştür. Hayatı tepe taklak hale gelen adamın bundan sonra neler yapacağını Replikalar filmi içerisinde bulabilirsiniz. Yaşanan bu acı olay sonrasında ailesinin klonlarını oluşturmanın peşine düşer. Meslektaşı olan Ed Whittle ile beraber çalışmaya karar verir. 4 kişilik ailesinden 3 tanesini geri döndürebileceğini öğrenmesi üzerine çıkmaza girer. Kararını verebilme konusunda oldukça zorlansa da bu kararı vermek zorundadır.Replikalar full izle filmini sitemizde 1080p kalite seçeneği yanında Replicas Online Full hd donmadan film izleme keyfine Realfilmizle.com farkıyla varın.Detaylı BilgiReplicas filmi 2018 yılı bilim kurgu filmleri içinde en çok aranan yabancı sinema filmi olarak yer almaktadır. Filmin ilgi çekici yanı ise dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves'in baş rolde yer almasıdır. Başarılı filmlerde üstün oyunculuk yeteneklerini sunan Reeves bu filmde yine üstün başarı performansını yansıtmıştır.Replikalar izleEn güzel kalitede Replikalar online full izle filmini Tek partlar halinde kesintisiz 1080p Hd film izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz Replicas türkçe altyazılı izleme olanağında seyredebilirsiniz.Gökdelen: Skyscraper - Avatar
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.4
 • 2.589
 • 0
Sihirbazlar Çetesi 2
Tüm Bilgiler
Sihirbazlar Çetesi 2 2016 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj İzleSihirbazlar Çetesi 2 Film KonusuSihirbazlar Çetesi 2, İlk filmde ki etkiyi tekrar yakalayabilmeyi hedefleyen çete bu kez bambaşka halleri ile karşımıza çıkıyor. Zenginden al fakire ver mantığını düşünen yapı bu kez daha da fazla. Sihirbazlar Çetesi 2 filminde ilk seride peşlerine düşen FBI ajanı Dylan ile birlikte hareket etmeye başlarlar. Onun desteğini de alarak daha iyi adımlar atmanın planlarını yaparlar. Fakat beklenmedik bir anda yeni üyenin dahil olması gösterinin açığa çıkmasına sebep olur. Karizmalarının yerle bir olması söz konusu olduğundan dolayı eski hallerine geri dönmenin planlarını yaparlar. Bu kez çok zorlu ve içinden çıkılması imkansız gibi görünen soygunu gerçekleştirmek zorundalar. Birçok sahnenin heyecan uyandırdığı filmde neyin nasıl sonuçlanacağını kestirmek pekte mümkün değil. Güzel ve harika bir senaryoya sahip olan film sizi fazlası ile etkileyecektir.Detaylı BilgiSihirbazlar Çetesi 2 izle Türkçe dublaj full hd 2016 filminde ilk seride peşlerine düşen FBI ajanı Dylan ile birlikte hareket etmeye başlarlar.Sihirbazlar çetesiYeniden sahaya çıkıyor ve bu sefer yalnız olmayacaklar onlara teknoloji dehasıda eşlik edecektir.
 • 2016
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.5
 • 187
 • 0
Sihirbazlar Çetesi
Tüm Bilgiler
Sihirbazlar Çetesi 2013 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj İzleSihirbazlar Çetesi Film KonusuSihirbazlar Çetesi, Dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir ekibin başına gelen olayları anlatan film de gördüklerinize inanamayacaksınız. Sihirbazlar Çetesi 1 filminde ki muhteşem yeteneklere sahip olan illüzyonistler şov amaçlı değil de büyük bir banka soygunu için izleyicileri kullanır. Soyguncular kıtanın birinden çaldıkları paraları seyircilerin banka hesaplarına dağıtarak herkesi şaşırtıyorlar. Oldukça etkileyici anları görebileceğiniz filmde beklentilerinizi karşılayacak düzeyde. Ters köşe yapan Sihirbazlar Çetesi bu noktada muhteşem şovlarına soygunu dahil etmeleri de her zaman karışıklığa sebep olmaktadır. Olayları çözmek ve bu çetenin işlerini durdurmak isteyen FBI ajanı Dylan peşlerine düşerek onları yakalamak ister. Her an ne olacağının belli olmadığı filmde sizi etkileyecek sahneler olaylar oldukça hoş etki sunacaktır.Detaylı BilgiSihirbazlar Çetesi Türkçe dublaj izle, 2013 yılı vizyon filmlerinden biri olup yönetmenliğini Louis Leterrier üstlenmiş olup film ABD yapımı olarak sinemalardaki yerini almıştır.Sihirbazlar Çetesi 1. film olup sihirbazların birbirinden yetenekli marifetlerini sinemalarda beyaz perdeye uyarlanmış hali izleyici ile buluşuyor.Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj izleSihirbazlar Çetesi 1 Türkçe dublaj izle adlı bu sinema filmi metrajını websitemizde kesintisiz ve donmadan seyredebilirsiniz. harika bir sihirbaz ekibinin kumar oynarken hünerlerini birbiri ardına aksiyon sahneleri eşliğinde sergilenen bu filmde sizleri çok farklı bir maceraya götürecek türen bir film olarak ekranlarınıza geliyor.Sihirbazlar Çetesi Full HD izleSihirbazlar Çetesi 1 Full HD izle seçeneğiyle izleyeceğiniz film gerilim, gizem ve suç temalarını aynı anda işleyip beyaz perdeye yansıtmıştır. Filmin ana konusu ise gösteri yaptıkları yerlerde birbirinden ilginç hırsızlık yöntemleri ile soydukları bankalar sonra Amerikan gizli servisi FBI ile başı derde giren bu sihirbaz ekibinin soluksuz maceraları yansıtılmıştır. Sihirbazlar çetesi filmi sonraki yıllarda ise serinin ikinci filmi olan Sihirbazlar çetesi 2 filmi ile sinemalara tekrar merhaba demiştir.Sihirbazlar Çetesi 1 720P ve 1080p izleSihirbazlar Çetesi 1 720p izle adlı eseri websitemizde 1080p izleme olanağı ile sizlerle oluyor. 2013 yılında vizyona giren ve en iyi gerilim ve suç filmleri arasında gösterilen filmde  olaylar ise tam olarak şöyle. Bir grup sihirbaz ekinin hem gösteri yaparak para kaznmaya çalışmaları ve aynı zamanda soydukları banklarla ünlü olmaları ile bilinmektedirler. Bir türlü yakalamayan bu sihirbaz ekibi en son Amerikan gizli servisi FBI bu çeteyi yakalamak için işe koyulur.Sihirbazlar Çetesi 1 izle adlı filmi sitemizde Online HD ve Full Türkçe dublaj olarak dilerseniz. 1080p ve 720 p izleme olanakları da verilen bu filmi vizyon filmini ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • 2013
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.3
 • 267
 • 0
Annabelle 3 Comes Home
Tüm Bilgiler
Annabelle 3 Comes Home 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Annabelle 3 Türkçe Dublaj İzleAnnabelle 3 Film KonusuAnnabelle 3, Korkunun ve dehşetin mükemmel şekilde işlendiği filmlerden bir tanesinin 3. Serisi ses getirecek düzeydedir. Annabella Comes Home filminde kötü ruhlarla savaş halinde olan bir durumu gösteren olaylar zinciri ile doludur. En ve Lorraine Warren çifti şeytanlar ile cinler gibi varlıkları araştırmaları onları çok farklı hallere getirecektir. Annabella oyuncak bir bebek olsa da çok güçlü olup, büyük bir yıkım ile ortalığı karıştırır. Çift yıkımların önüne geçebilmek adına onu evlerine getirmek isterler. İçinde cin olmasından dolayı da onu bir odaya kilitleme de rahip dualarını kullanırlar. Kontrolün kendilerinde olduğunu düşünen çift rahat etse de kolaylıkla saklanabilecek durumda olmadığını anlarlar. Oda ki diğer ruhların uyanması ile birlikte olaylar farklı hallere bürünür.Detaylı BilgiAnnabelle 3 izle Türkçe dublaj 2019, Korkunun ve dehşetin mükemmel şekilde işlendiği filmlerden bir tanesinin 3. Serisi ses getirecek düzeydedir.Annabella oyuncak bir bebek olsa da çok güçlü olup, büyük bir yıkım ile ortalığı karıştırır. Çift yıkımların önüne geçebilmek adına onu evlerine getirmek isterler.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.2
 • 271
 • 0
Mercy Black
Tüm Bilgiler
Mercy Black 2019 Filmleri, 4-5 IMDB 
Türkçe Dublaj
Mercy Black Türkçe Dublaj İzleMercy Black Film KonusuMercy Black, Korku filmlerinin genel konusu itibari ile farklılıklar sunması kaliteyi belirleyen özelliklerdendir. Bu alanda oldukça etkili güzellik sunan Mercy Black filmi başarıya ulaşmış durumdadır. Bütçesinin düşük olması beklentileri düşük gösterse de ortaya çıkan film hiçte küçümsenecek gibi değil. Kalitesi ve her yönü ile sizi derinden etkiyecek halleri de bünyesinde bulunduruyor. Bir korku filmden beklediğiniz her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz yöndedir. Parkta vahşice öldürülen 12 yaşında ki iki kız çocuğu sınıf arkadaşlarını kandırıp cinayete sebep olurlar. Güçlerin bu olayla bağlantılı şekilde gelişmesi de olaylar hakkında ki düzeni ortaya koyuyor. Her sahnesinin oldukça ürpertici olması da izleyicinin beklentilerine yönelik hamleleri gösteriyor. İstenilen düzeyi başarmış olan film bakış yönü ve senaryo uyumluluğu ile de kendini gösteriyor.Detaylı BilgiMercy Black izle Türkçe dublaj full hd 2019, Korku filmlerinin genel konusu itibari ile farklılıklar sunması kaliteyi belirleyen özelliklerdendir.Bir kadın kötü bir ruha benzettiği sınıf arkadaşını bıçaklayarak öldürür ve 15 yıl hapse girer çıktığında ise mücadele vermesi gerekiyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 4.9
 • 331
 • 0
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar
Tüm Bilgiler
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar 2018 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj İzleRuhlar Bölgesi: Son Anahtar Film KonusuRuhlar Bölgesi: Son Anahtar, Kurtarma görevlerinin üstadı Dr. Elise Rainier bu kez farklı bir görev için kurtarma görevinde bulur kendini. Oldukça iyi çözümlemeler sunan ve son derece etkileyici çalışmalara el atan doktora bu kez asistanları yardım edecektir. Ruhlar gölgesi: son anahtar filmi hem keyifli hem de merak açısından oldukça heyecan verici bir filmdir. Bu zorlu kurtarma görevinde Dr. Elise yardımcı olacak olan asistan Specs ve asistan Tucker yer almaktadır. Farklılıklarla dolu bu kurtarma operasyonu bilindiğin aksine çok büyük farklılıkları bünyesinde bulundurmaktadır. Doktorun hayatı süresince en zorlu ve korkutucu savaşın içinde olması gereklidir. Bunun sebebi ise olaylar tamamen kişisel olduğu içindir. Ailesi ile ilgili meseleyi çözmesi gereken bir durum olması da daha fazla hassasiyet gerektirmektedir.Detaylı BilgiRuhlar Bölgesi: Son Anahtar izle türkçe dublaj full hd 2018, Kurtarma görevlerinin üstadı Dr. Elise kendisini farklı bir kurtarma görevinde bulur.Doktorun hayatı süresince en zorlu ve korkutucu savaşın içinde olması gereklidir. Bunun sebebi ise olaylar tamamen kişisel olduğu içindir. Ailesi ile ilgili meseleyi çözmesi gereken bir durum olması da daha fazla hassasiyet gerektirmektedir.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.7
 • 158
 • 0
Tutsak – Prisoners
Tüm Bilgiler
Tutsak – Prisoners 2013 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Tutsak – Prisoners Türkçe Dublaj İzleTutsak – Prisoners Film KonusuTutsak – Prisoners, Bilim kurgu ve gerilim konusunda en deneyimli yönetmenlerden olan Dennis Villeneuve’nin çektiği Tutsak izle, adaleti kendi elleriyle aramaya çalışan bir adamın öyküsünü anlatmaktadır. Şükran gününde bir araya gelen Dovers ve Birches aileleri her şey yolundayken bir anda yaşanan bir olayla birlikte her şeyin allak bullak oluşunu engelleyemezler. Gecenin ilerleyen saatlerinde ailelerinin iki küçük kızlarının kaybolmasıyla birlikte gerilimin daha da arttığı film, oldukça şaibeli bir davaya odaklanarak seyircisini izlenirliği yüksek bir hikaye sunmaktadır. Pek çok açıdan başarılı ve anlatısı güçlü olan Tutsak izle sayesinde sizler, yönetmenin ortaya çıkarmış olduğu sinema diline daha da hakim olmak adına iyi bir seçenek izlemiş olacaksınız.Detaylı BilgiTutsak – Prisoners izle türkçe dublaj full hd, Bilim kurgu ve gerilim konusunda en deneyimli yönetmenlerden olan Dennis Villeneuve’nin çektiği film.Şükran gününde bir araya gelen Dovers ve Birches aileleri her şey yolundayken bir anda yaşanan bir olayla birlikte her şeyin allak bullak oluşunu engelleyemezler.
 • 2013
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 240
 • 0
Üç Renk Kırmızı
Tüm Bilgiler
Üç Renk Kırmızı 1994 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Üç Renk Kırmızı Türkçe Dublaj İzleÜç Renk Kırmızı Film KonusuÜç Renk Kırmızı, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisi olan Üç Renk: Kırmızı izle, 1994 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Valentine isimli genç bir kadın ile emekli bir yargıcın arasındaki ilişki, filmi kırmızı tonlamalarıyla birebir uyum sağlamaktadır. Valentine’nin bir gün bu emekli yargıcın komşularının telefonlarını gizli gizli dinlediğini fark etmesiyle birlikte, iletişimin daha farklı bir boyuta geçiş yaptığını fark edecektir. Yönetmenin her filminde olduğu gibi etkileşimi ve gerçekçiliği son ana dek aktarması da başarılı bir şekilde betimlemeyle kendisini göstermektedir. Kieslowski sinemasının gerçekçiliği, etkileşimi ve en önemlisi de bu yönetmenin günümüzde bile alternatifsiz isimlerden birisi oluşunu Üç Renk: Kırmızı sayesinde keşfedebilirsiniz.Detaylı BilgiÜç Renk Kırmızı izle Türkçe dublaj 1994, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisidir.Modellik yapan bir kadın komşusunun diğer insanların mahremiyetini gizlice izlediğini fark eder.
 • 1994
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 202
 • 0
Altıncı His
Tüm Bilgiler
Altıncı His 1999 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Altıncı His Türkçe Dublaj İzleAltıncı His Film KonusuAltıncı His, Gerilim sinemasının en önemli yönetmenlerinden birisi olan Syhmalan’n belki de en iyi yapımı olmaktadır Altıncı His. Hintli yönetmen, Bruce Willis’i oynatmış olduğu bu filmde, ölülerle iletişim halinde olan bir çocuk gözünden izleyicisini germeyi başarmaktadır. ki bu açıdan bakıldığı zaman filmin genel yapısı, şimdilerde bile aynı etkileşimle insanı germeyi başarabilmektedir. Ki Altıncı His izle her defasında yepyeni sekansları ve çıkarımları ortaya çıkarabilecek etkileşimlere sahip bir yapım. Yönetmenin sonraki dönemlerinde inişli çıkışlı bir kariyer çizmiş olmasına rağmen, bu film sayesinde zirve noktasına odaklandığını kesinlikle söyleyebiliriz. Farklı anlatısı ve şok eden sonu sayesinde IMDB’nin en iyi 250 filmi arasında yer alan Altıncı His, sizi de etkisi altına alacaktır.Detaylı BilgiAltıncı His izle Türkçe dublaj full hd, Gerilim sinemasının en önemli yönetmenlerinden birisi olan Syhmalan’n belki de en iyi yapımı olmaktadır.Ruhlarla iletişim kurma yeteneği olan bir çocuk psikoloğun ruhunu çağırarak yardımcı olmasını istiyor.
 • 1999
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 169
 • 0
Farklı formatlara ve konulara bağlı olarak hazırlanan filmlerde merak edilen olaylar sıralaması her zaman merak artırıcı yönlerini ortaya çıkartıyor. Karmaşıklıklar ve her an ne olacağını bilmeden izlenmesi de çekiciliği artıran önemli faktörlerdendir. Soru işaretleri ile dolu gizem filmleri izleyicinin beğenisi de topluyor. Senaryolarında ki gizliliklerin perdeye yansıtılması ile harika sinema filmleri seyirciyle buluşuyor. Beklenmedik olaylarla sonuçlanan ve izleyiciyi adeta şoka uğratan sahnelerin bir bütün halinde olması da doğru yolda olunduğunun göstergesidir. Tahminleri alt üst eden bölümlerde izleyicinin heyecanını artıran olaylar zinciri oluşuyor. Kaliteli senaryoya sahip olması ve oyuncu kadrosunda ki esrarengizliklerde filme bağımlılığı üst seviyeye taşıyan faktörler arasındadır. Başrol oyuncularının başlarına gelebilecek olaylarda hem senaryo açısından hem de izleyici açısından dikkat çekmektedir. Formatına uygun şekilde tasarlanan filmlerde izleyici istekleri fazlası ile karşılanıyor. İçerik bakımından durgun olan filmlerde dahi merakın artması ve filmin sonuna kadar gizemi çözülemeyen olayları da hesaba katmak ilgiyi artırmaktadır. Gizem filmleri oluşumlarında her zaman merak duygusunu artırarak heyecanı tavan yapma düşüncesi hakim oluyor. Senaryo hakkında hiçbir bilginin verilmemesi de filmin değerini katlamaktadır. Sinema dünyasında her zaman büyük değerlere sahip olan gizem içerikleri hakkını fazlası ile veriyor. Elbette birçok filmde gizem olsa da üst seviyelerde ki gizlilik ve bilinmeyene yolculuk daha fazla ön planda tutulmaktadır. Karakterin de filmde ki yansıttığı oyunculuk merakı artıran faktörleri göz önüne koyuyor.
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.