Romantik Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Romantik Filmler
Krasue Inhuman Kiss
Tüm Bilgiler
Krasue Inhuman Kiss 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Krasue Inhuman Kiss Türkçe Dublaj İzleKrasue Inhuman Kiss Film KonusuAynı anda hem dram hem korku hem de romantizmin birlikte bulunduğu film ilginç konusu ile dikkat çekiyor. Krasue: Inhuman Kiss filmi senaryo ve oyuncu kadrosu bakımından oldukça iyi yapıya sahip tasarımlardır. Uzak diyarlarda bulunan bir köyde Sai isimli genç kız Krasue laneti taşımaktadır. Bu öyle bir lanettir ki geceleri vücudu ile başı ayrılır. Başı vücudundan ayrı gezerek kana susamış olan bir canavar olur. Beklenmedik anda meydana gelen ölümlerin gizemi köylülerce fark edilir. Durumu anladıklarında ise kana susamış canavarı avlamak için yola çıkarlar. Köylülerin anlam veremediği hallerden dolayı çıkmaza giren yol da neler olacağını filmi izleyerek sizde görebilirsiniz. Oldukça merak uyandıran film gizemi ile oldukça farklı hallere bürünmektedir.Krasue Inhuman Kiss 2019 korku filmini sitemizden Tek parça Full HD ve Türkçe Dublaj olarak seyredebilirsiniz. Ayrıca filmi bedava 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.Detaylı BilgiKrasue Inhuman Kiss filmi 2019 dram, korku ve romantik türlerinin birleşiminden meydana gelen yabancı filmler arasında sitemizde korku filmleri izleme kategorimizde tek parça olarak izleyebilirsiniz. İmdb 7,0 gibi yüksek puana sahip olan filmi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Krasue Inhuman Kiss izleKrasue Inhuman Kiss 2019 izle filmini sitemizden Online bir şekilde izleyebilirsiniz. Filmin Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2019 yılının en iyi dram ve korku filmlerinden biri olarak görülüyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 564
 • 0
Oh Ramona
Tüm Bilgiler
Oh Ramona 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Oh Ramona Türkçe Dublaj İzleOh Ramona Film KonusuFilmlerin tarzları genel itibari ile birbirine bağlantılı şekilde ilerlemektedir. Bu ilerleme sayesinde çok kaliteli filmlerin oluşumu söz konusu olur. Oh! Ramona filmi de bu tarzları yansıtan güzel filmlerden bir tanesi. Romanya yapımı film vizyona girdikten sonra beğeni toplamayı başarmış filmler arasına girmiştir. Romantik komedi olarak hazırlanan filmin bu alanda etkisi de oldukça iyidir. Ramona’ya aşkını bir türlü açıklayamayan Andrei 16 yaşında genç ve çılgınlar gibi aşıktır. Okullar kapanınca araya yaz tatili girmesi işleri değiştirir. Tatile çıkan Andrei gitmiş olduğu otelde ise Anemona ile tanışır. Kısa sürede yakınlaşmaya başlamaları Andrei’yi farklı düşünceye kapılır. Çünkü onun için önemli olan kısa süreli ilişkiler değil ömür boyu sürecek ilişkilerdir.Oh Ramona romantik filmini wsitemizden tek parça Online Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. 1080p kalitesine sahip olan Oh Ramona filmini hızlıca seyredebilirsiniz.Detaylı BilgiKomedi ve romantik türlerinin bir araya getirdiği 2019 filmlerindne biri olan Oh Ramona filmi harika bir konu ile özellikle de romantik film severlerin beğenisi sunuyor ve bu filmi izlemelerini önermekteyiz. 6,2 gibi iyi bir puana sahip olan filmi 1080p olarak yada dilerseniz 720p izleme seçenekleri ile izyebilirsiniz.Oh Ramona izleOh Ramona 2019 izle filmini sitemizden komedi ve romantik film kategorileri içinde seçerek izleyebilirsiniz. 2019 yılı filmleri içinde en iyi komedi romantik film türü olarak gösterilmektedir.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 548
 • 0
Uyumsuz Serisi: yandaş
Tüm Bilgiler
Uyumsuz Serisi: yandaş 2016 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Uyumsuz Serisi: yandaş Türkçe Dublaj İzleUyumsuz Serisi: yandaş Film Konusuİzleyici tarafından çok beğenilen Uyumsuz filminin 3.sü de sinema severlerle buluşuyor. Bu kez her hali ile daha fazla tehlikeli hallere bürünen bu seride beklentilerin üstünde olaylar ve performanslar görebilirsiniz. Uyumsuz Serisi: Yandaş filmi aksiyon ve macera dalında son derece başarılı işlere imza atıyor. Tris ve Dört Şikago’nun çevrelenmesinden dolayı duvarı aşıp kaçmaları gerekmektedir. Çok sevdikleri şehri ve burada ki yakınlarını bırakıp gitmek zorunda olmaları onları oldukça üzmektedir. Duvar dışında çok büyük bir savaş devam etmekte olup, bu savaşta hangi tarafta olmaları gerektiğine karar vermeleri gerekmektedir. Cesaret, sadakat, aşk ve fedakarlık noktasında zor kararlarla karşı karşıya kalırlar. Her halini severek izleyeceğiniz film sizi güzel zamana sevk edecek düzeydedir.The Divergent Series: Allegiant İngilizce adıyla 2016 filmleri araında yer alan bu filmimiz oldukça popüler olup serinin diğer filmleri büyük bir merakla beklenmektedir.Uyumsuz Serisi: yandaş Online film izleme sitemizden Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Uyumsuz Serisi: yandaş filmini 1080p kalitesinden izleme olanağı da mevcuttur.Detaylı BilgiUyumsuz Serisi: Yandaş İzle2016 yılında en başarılı aksiyon, bilim kurgu ve romantik film türü olarak sinemalarda yer alan ve izleyici tarafından büyük beğeni kazanan filmlerden bir tanesi olup hala en aranan ve izlenen filmler arasında yer almaktadır.Uyumsuz Serisi: Yandaş Full izleUyumsuz Serisi: Yandaş Full izle filmi 7,2 gibi yük sek imdb puanın sahip olan bu filmi sizlerin ekranlarına Full hd ve 1080p film izleme kalitesi ile getiyor. Film hakkında görüş ve önerileri belirterek diğer kullanıcılarımızın film hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur aynı zamanda da sitemize destek olabilirsiniz.
 • 2016
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.2
 • 366
 • 0
Musıc teacher
Tüm Bilgiler
Musıc teacher 2019 Filmleri, 5-6 IMDB 
Türkçe Dublaj
Deli ve Dahi Türkçe Dublaj İzleMusıc teacher Film KonusuŞirin bir kasabada müzik öğretmeni olan genç adam Beni Madhav Singh hayatında birçok farklı sorunla karşılaşmıştır. Fakat özgüven konusunda ciddi sorunları olan genç müzik öğretmeni şirin kasaba da kötü durumda olan sosyal koşullar ile mücadele etmesi gerekir. Musıc Teacher filminde genç adamın geçmişini de yenmesi gerektiğini anlatan harika filmlerden bir tanesidir. Bu kargaşa içerisinde eski öğrencisinin geleceği haberi onu farklı hallere sevk eder. Jyotsna, Beni’nin eski bir öğrencisidir. Ünlü bir müzisyen olması onun için çok önemli bir şans olacaktır. Çünkü şirin kasaba da konser verecektir. Bu durum onu her açıdan oldukça rahatlatır. Jyotsna ile tekrar iletişim kurması gerektiğini düşünen Beni bunun için her şeyi yapmaya hazırdır.Hint sinemasının komedi türündeki filmi olan Musıc teacher full hd film izleme harika romantik sahneleri ile izleyiciden iyi not alan yabancı sinema kuşağı filmleri arasında yer almaktadır.Detaylı BilgiRomantik film severlere 2019 Hindistan sinemasının seçkin ve güzel bir filmi olan ve vizyona yeni giriş yapan Musıc teacher izle filmi tek parça 1080p ve full hd olarak sitemizden izleme imkanına sahip olacaksınız.Musıc teacher Full HD izleMusıc teacher Full HD izle romantik filmler kategorimizden sizler için derlediğimiz en iyi hd film izleme kaliteleri ile donmadan 1080p kalite çözünürlüğü ile ekranlarınızda yer alıyor.
 • 2019
 • Hindistan
 • 720p
 • IMDb 6.4
 • 399
 • 0
Someone Great
Tüm Bilgiler
Someone Great 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Someone Great Türkçe Dublaj İzleSomeone Great Film KonusuMüzik muhabiri olmak isteyen Jenny oldukça alımlı ve hoş bir kadındır. Hayatının teklifini aldığında şok geçiren genç kadın yeni işinde başarılı olmak istemektedir. Someone Great filminde yer alan konu ve oyuncu kalitesi sonucu mükemmel kılıyor. Çok önemli ve son derece meşhur olan dergide göreve başlayacaktır. Fakat bunun için San Francisco da yaşaması ve buraya taşınması gereklidir. 9 yıldır beraber olduğu sevgilisi bu durum karşısında ayrılma kararı alır. Uzaktan ilişkinin çok zor yürüyeceğini düşündüğü için bu kararı alır. Jenny yıllardır hayalini kurduğu işe kavuşmanın mutluluğunu ayrılıktan dolayı doyasıya yaşayamaz. Mutluluğun bu denli olumsuzluğunu atabilmek ve üzücü günlerden sıyrılabilmek için en yakın arkadaşları ile maceraya atılır. Bu macera oldukça ilginç ve bilinmeyen hallerle dolu hale gelebilir.Someone Great izle filmi bir kadının kariyeri için aşkında vazgeçerek atıldığı macerayı Full hd türkçe dublaj film izleme seçeneği ile 1080p olarak ve aynı zamanda 720p olarak izleyebilirsiniz.Detaylı BilgiSenaristliğini ve aynı zamanda yönetmenliğini Jennifer Kaytin Robinson üstlendiği bir sinema filmi ve komedi romantik türünde ekranlanızda online film izleme kalitesi ile getiriyoruz.Someone Great Full HD izleSomeone Great Ful HD izle bir kadının aşkından geçerek sürüklendiği macerayı romantik komedi tadında full hd ve türkçe dublaj film izlemenin yanında Someone Great 1080p izleme ile ekranlarınızda yer alacaktır.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.2
 • 237
 • 0
Denemeye Değer
Tüm Bilgiler
Denemeye Değer 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Denemeye Değer Türkçe Dublaj İzleDenemeye değer Film Konusuİşsiz bir gazeteci olan Fred Flarsky, oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Çocukluk aşkını hiçbir zaman unutmayan Fred ona sadık şekilde yaşam sürme kararını uygulamaktadır. Bu noktada onu hiçbir şey değiştiremez ve fikri ile oynayamaz. İşsiz Fred aşık olduğu kadına ulaşması imkansız halde olduğunu düşünmektedir. Dünyanın en güçlü kadınları arasında yer alan Charlotte Field, ulaşılamaz konumda yer almaktadır. Denemeye Değer filmi bu açıdan bakıldığı zaman zirvede yer alan bir kadına ulaşmaya çalışan işsiz birinin neler yapacağını en güzel şekilde aktarmaktadır. ABD Dışişleri Bakalı olan Charlotte, bulunduğu konumdan daha iyi seviyeye gelip Başkan olma planları yapmaktadır. Böylesine idealleri olan bir kadın işsiz gazeteci Fred ile birlikte olması düşünülemez bile. Bunun gerçek olmadığını göstermek isteyen Fred neler yapacağını filmde ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz.İngilizce adıyla Long Shot olarak sinemalarda yeni yer alan 2019 yapımı Denemeye değer izle filmi en iyi romantik komedi filmleri arasında gösterilmektedir.Denemeye değer sinema filmini websitemizin romantik filmler kategorisi içinde Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. En iyi sinema filmlerinin yer aldığı Realfilmizle.com iyi seyirler diler.Detaylı BilgiDenemeye değer filmi 2019 komedi romantik film severler için yarı bir keyif verecek sinema filmi olarak 2019 filmleri arasında yer alıyor.Denemeye Değer Full HD izleDenemeye değer Full HD izle filmi başarılı bir gazeteci ile yetenekli bir yönetici kadın arasında geçen komedi olaylarından sonra romantik hayatlarına yansıyan yaşamları gözler önüne sermektedir.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.9
 • 421
 • 0
Isn’t It Romantic
Tüm Bilgiler
Isn’t It Romantic 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Isn't It Romantic Türkçe Dublaj İzleIsn't It Romantic Film KonusuIsn't It Romantic full izle filmi ABD sinemasının komedi türünde yer alan bir film olarak vizyondaki yerini almıştır. Natalie küçüklüğünden beri romantik komediler konusunda hep hayaller kurmuş ve bu hayallerini gerçekleştirmek ister. Fakat işlerin yalnızca filmden ibaret olduğunu ve gerçekte bu tür durumların söz konusu olmadığını anlar. Isn’t It Romantic filmi de inandığı şeylerin sahte olduğunu öğrenince düştüğü halleri çok iyi yansıtmaktadır. Her şeyin sahte olduğunu anlayan genç mimar Natalie durmadan yükselen gökdelenlerden bir tanesinde imzası olmasını istemektedir. Hedefi için girdiği işte önemli projelerle ilgileneceğine evrak ve çay gibi getir götür işleri yapmaya başlar. İşlerin sarpa sardığı esnada bir de soyguncu tarafından darbe alması sonucu baygınlık geçirir. Uyandığında ise hayatının kabusa dönüştüğü görür. Hayatı adeta romantik bir komedi dünyasına dönüşmesi durumları daha da karmaşık hale getirir. Mutlu olabilmenin yollarını ararken nasıl bir sonun onu beklediğini de filmde görebilirsiniz.Komedi sinemasından beyaz perdeye ve ardından vizyonda yer alan keyifli bir sinema filmi Isn't It Romantic online full izle filmi sizlere keyif dolu saatler yaşatacak türden bir film olarak geliyor.Detaylı BilgiKomedi ve romantik film tadında bir sinema keyfi için sizler 2019 ABD yapımı bir film olan Isn't It Romantic izle filmini izleme davet ediyoruz. Tek hedefi yaptığı tüm mimari eserlere imza atmak isteyen bir mimarın hafızasını kaybetmesi sonucu başından komedi ve romantik anların beyaz perdeye aktarılması ile başlayan bir maceya yelken açıyor.Isn't It Romantic izleIsn't It Romantic izle filmini sitemizden  Türkçe dublaj izleme ile 1080p ve full hd film izleme kalitesinde izleyebilirsiniz. Bedava film izleme keyifi için bizi takip etmeyi unutmayın...Five Feet Apart - Gloria Bell
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.8
 • 196
 • 0
The Aftermath
Tüm Bilgiler
The Aftermath 2019 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
The Aftermath Türkçe Dublaj İzleThe Aftermath Film Konusuİkinci dünya savaşı sonrasında kendini toparlamak isteyen Almanya zorlu savaştan büyük yaralarla ayrılmıştır. The Aftermath filmi dönemin farklılıklarını ve yükselişi konu edinmektedir. Rachael Morgan isimli bir kadın çok soğuk ve keskin kış gününde Hamburg’a gelir. Kosacı ise İngiliz birisi olup, yıkılan Hamburg şehrini tekrar kurmak için oluşturulan ekibin bir üyesidir. Dağınık ve kontrolsüz bir yapıya sahip olan şehire alışmaya çalışan Rachael kocasının aldığı kararla şoka girer. Dul bir Alman ve sorunlu kızı ile aynı evi paylaşacak olmaları kararıdır. Bu durumdan çok rahatsız olsa da henüz yapacağı birşeyi yoktur. Zorlu ortamda tamamen farklı özelliklere ve huylara sahip olan 4 kişinin büyük evde neler yaşayacağını görebilirsiniz. Duygular ve ihanetlere şahit olacağınız anları sunan film oldukça ilginç halleri de ortaya koyuyor.Baş rolünde güzel oyuncu Keira Knightley gördüğümüz The Aftermath filmini websitemizden Online Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. ayrıca bedava film izleme keyifini bizimle yaşayın.Detaylı BilgiTarih ve savaş içerikli 2019 filmi olarak izleyeceğiniz The Aftermath türkçe dublaj izle filmi birinci dünya savaşındaki Almanyayı konu ederek sinema severler ile buluşturuyor.The Aftermath izleThe Aftermath izle filmi 1940'ların Almanya'sını ekrana taşıyan bu filmi sitemizden Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2019 en iyi savaş ve tarih filmleri arasında gösterilmektedir.The Aftermath Full HD İzleThe Aftermath full hd izle filmi sitemizden savaş ve tarih filmleri türündeki filmleri barındıran kategorimizden tek parça olarak donmadan kesintisiz olarak seyretme imkanı sizlerle olacaktır.The Aftermath 1080p ve 720p izleThe Aftermath 1080p izle filmi konu olarak ele alındığında 1. dünya savaşından sonra almanyaya yerleşen bir çiftin daha sonra yanlarında kalcak olan 2 alman anne ve kızın savaş altında sürdürdükleri dramatik hayatı konu edinmiştir. Dilerseniz The Aftermath 720p izleme seçeneği ile de seyredebilirsiniz.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720p
 • IMDb 6.1
 • 232
 • 0
Kül En Saf Beyazdır
Tüm Bilgiler
Kül En Saf Beyazdır 2018 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Kül En Saf Beyazdır Türkçe Dublaj İzleKül En Saf Beyazdır Film KonusuKül En Saf Beyazdır, Çin yapımı film heyecanın ve aşkın uzun soluklu halini anlatmaktadır. 2001 yılında büyük bir aşkın başlaması 2017 yılına kadar uzanır. Bu muhteşem aşk hikayesinde Çin suç dünyasında yaşanması gerekmektedir. Aşkın bu denli zor şartlarda yaşanması da oldukça dramatik anları izleyiciye sunmaktadır. Kül En Saf Beyazdır filmi de gerek yapısı gerekse de muhteşem senaryosu ile gereklilikleri karşılıyor. Qiao, genç ve oldukça iyi bir dansçı olup, Bin’e aşık olmuştur. Fakat şehrin önemli suçlularından birisi olan Bin bu yüzden de tehlikeli bir yapıdadır. Büyük bir çete savaşının ortasında bulunan Bin’i korumak isteyen Qiao ateş eder. Bu durum yüzünden de tam 5 yıl hapishanede kalmak zorundadır. Cezasının bitiminde Bin’e ulaşmanın yolları aramaktadır.Detaylı BilgiKül En Saf Beyazdır izle türkçe dublaj 2018 filmi de gerek yapısı gerekse de muhteşem senaryosu ile gereklilikleri karşılıyor.16 yıllık bir aşk hikayesini anlatan Çin yapımı dram, romantizm ve suç türünde başarılı bir yapıt.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.1
 • 266
 • 0
Gloria Bell
Tüm Bilgiler
Gloria Bell 2018 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Gloria Bell Türkçe Dublaj İzleGloria Bell Film KonusuGloria Bell, Kocasından boşanan 50’li yaşlardaki dul bir kadının hayatını konu edinmektedir. Kendi hayalleri ve idealleri için ofisinde çalışan Gloria Bell büyük emekler vermektedir. Gündüzleri ofisinde zaman geçirdikten sonra akşamları kendini dans pistine atması onun özgür ruh halini göstermektedir. Oldukça hareketli geçen hayatı gece dışarı çıktığı bir günde Arnold ile taşınması ile değişir. Aşkı tekrardan yaşamanın heyecanı ve büyüsüne kapılır. Flörtleri çok iyi geçen çiftin her şey yolunda ve güzel geçmektedir. Fakat geçmişi ve şuan ki hayatı ile ilgili sıkıntılara girdiğini fark eder. Geçmişinden uzaklaşıp yeni hayatta düzen kurma düşüncesine girmesi onu oldukça farklı hale getirecektir. Nasıl bir hayatı seçeceği konusunda karmaşık duygular yaşamaktadır. Bu halden kurtulmanın çaresine bakacak olması da onu zor karara sevk edecektir.Detaylı BilgiGloria Bell izle türkçe dublaj full hd 2018, Kocasından boşanan 50’li yaşlardaki dul bir kadının hayatını konu edinmektedir. Filmin imdb puanı 6.5tür.Gloria ismindeki kadın yaşıtlarının aksine hayata sıksıkı bağlıdır ve eğlence kluplerinde aşkı aramaktadır.Five Feet Apart - Isn't It Romantic
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.4
 • 736
 • 0
Kalank
Tüm Bilgiler
Kalank -4 IMDB, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Kalank Türkçe Dublaj İzleKalank Film KonusuKalank, Shiddat Hint filmleri son dönemlerin en çok beğeni toplayan filmleri arasında yerini almayı başardı. Oldukça güzel etkileri sunmaları ve konuları itibari ile de dikkat çekmeyi başarmış türdedir. O filmlerden bir tanesi olan Shiddat filmi de eğlenceli ve oldukça güzel anları ile izlemeye değer filmlerdendir. Film içerisinde oldukça fazla şarkı bulunması da bu tarz film sevenlerin çok beğendiği yönlerdendir. Oyuncu performansları ve konusu ile bir bütün olmasının farkı da filmin içinde çok rahat görebilirsiniz. Uzun tirajlı filmlerden bir tane olması da zamanınızı alacak türden olacaktır. Dramın, romantizmin ve tarih dolu filmde sizde bu harika filmden kendinize bir şeyler bulabilirsiniz. Birçok otorite tarafından da beğeniyi alan film başarısını birçok ülkede seyirci ile buluşturuyor.Detaylı BilgiKalank izle türkçe dublaj full hd 2019, Shiddat Hint filmleri son dönemlerin en çok beğeni toplayan filmleri arasında yerini almayı başardı.Hindistan yapımı olan filmde zengin ve fakir 2 erkeğin bir kadına olan aşkını anlatmıştır.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 3.6
 • 2.217
 • 0
Acayip Güzelim
Tüm Bilgiler
Acayip Güzelim 2018 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Acayip Güzelim Türkçe Dublaj İzleAcayip Güzelim Film KonusuAcayip Güzelim, Komedi tarzı filmlerin eğlenceli yanları ve harika esprileri kaliteyi artıran önemli etkenlerdendir. Acayip Güzelim filmi de bu alanda oldukça iyi performans sergilemiş türdedir. Hayatının yolunda gitmediğini düşünen ve oldukça zorlu süreçler yaşayan kadının mutsuz hayatını anlatmaktadır. Harika bir işe sahip olması, güzel bir evi ve iyi arkadaşlara sahip olması bile onun mutlu olmasına sebep olmuyor. Böyle bir hayatın içerisinde bir anda geçirdiği kaza sonucu kafasını sert bir yere vurur. Özgüveni çok düşük olan kadının bu darbeden sonra yüksek özgüven duymaya başlaması ve çok güzel bir kadın olduğuna dair düşünceler oluşur. Hayatını korkusuzca yaşamaya başlaması komik anların başlangıcı göstermektedir. Eğlenceli ve bir o kadar da komik olan film her hali ile keyifle izlenecek türden.Detaylı BilgiAcayip Güzelim izle türkçe dublaj full hd 2018, Komedi tarzı filmlerin eğlenceli yanları ve harika esprileri kaliteyi artıran önemli etkenlerdendir.Özgüveni olmayan bir kadın travma geçirmesinden sonra kendisine birden özgüven gelir kendisini çok güzel olarak görmektedir.
 • 2018
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 5.5
 • 227
 • 0
Üç Renk Kırmızı
Tüm Bilgiler
Üç Renk Kırmızı 1994 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Üç Renk Kırmızı Türkçe Dublaj İzleÜç Renk Kırmızı Film KonusuÜç Renk Kırmızı, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisi olan Üç Renk: Kırmızı izle, 1994 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Valentine isimli genç bir kadın ile emekli bir yargıcın arasındaki ilişki, filmi kırmızı tonlamalarıyla birebir uyum sağlamaktadır. Valentine’nin bir gün bu emekli yargıcın komşularının telefonlarını gizli gizli dinlediğini fark etmesiyle birlikte, iletişimin daha farklı bir boyuta geçiş yaptığını fark edecektir. Yönetmenin her filminde olduğu gibi etkileşimi ve gerçekçiliği son ana dek aktarması da başarılı bir şekilde betimlemeyle kendisini göstermektedir. Kieslowski sinemasının gerçekçiliği, etkileşimi ve en önemlisi de bu yönetmenin günümüzde bile alternatifsiz isimlerden birisi oluşunu Üç Renk: Kırmızı sayesinde keşfedebilirsiniz.Detaylı BilgiÜç Renk Kırmızı izle Türkçe dublaj 1994, Polonyalı ünlü yönetmen Krzstof Kieslowski’nin çekmiş olduğu renk üçlemesinin önemli işlerinden birisidir.Modellik yapan bir kadın komşusunun diğer insanların mahremiyetini gizlice izlediğini fark eder.
 • 1994
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 202
 • 0
Bugün Aslında Dündü
Tüm Bilgiler
Bugün Aslında Dündü 1993 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Bugün Aslında Dündü Türkçe Dublaj İzleBugün Aslında Dündü Film KonusuBugün Aslında Dündü, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü. Bir televizyon programcısının gitmiş olduğu kasabada her gün aynı günü yaşadığı, sürekli aynı ana döndüğü bir zaman dilimine hapsoluşunu anlatan film, bu konuda dönemin en iyisi olmayı başarmıştır. Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır. Bu işleyişi göz önüne aldığımızda da filmi hem kendiniz, hem de çocuklarınız ya da sevdiklerinizle doyasıya bir şekilde izleyeceğiniz bir konumdadır. Bu sebepten de nostaljiye doymak istiyorsanız bu zaman dilimine hapsolan kahramanı muhakkak izlemelisiniz.Detaylı BilgiBugün Aslında Dündü Türkçe dublaj full hd izle 1993, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü.Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır.
 • 1993
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.0
 • 236
 • 0
Romantizmin sinemayla buluşması pek çok film tutkunu için unutulmaz aşkların ve imkansız duyguların tanıklığı demektir. Romantik filmler izle kapsamında bakıldığında da zaten geçmişten günümüze dek sayısız kalitede romantik film izleme şansı bulmuşuzdur her daim. Sinemayı anlamlı kılan türlerin başında gelir romantik filmler. Özellikle yerli sinemamız açısından da bu tarz filmleri seyrederek kaliteli bir hissiyata erişme olasılığınız artış gösterebilir. Ki izlenilecek olan her yeni romantik film, sizleri aşka ve hayata dair çok daha yakın bir içsellikle buluşturabilir. Bu kapsamda romantik filmler izle kategorimizi muhakkak denemenizi öneririz. Birçok önemli filmi rahatlıkla izleyebilir, sinemasal anlamda bir de bu açıdan sağlam referanslar edinebilirsiniz.

Romantik Filmler izle

Romantik filmler izle olarak yerli sinemamızın sahip olduğu filmler de dikkat çekici. Her sene birçok önemli romantik filme ev sahipliği yapan sinema salonları sonrasında o filmleri sitemizde izleme şansı bulabilirsiniz. Ki birçok önemli oyuncunun ortaya çıkardığı performanslar sayesinde, aşka ve romantizme gerçekten de kısa süre içerisinde odaklanma şansı bulacaksınız. Yabancı kategoride de birçok önemli romantik filmi izleyebilirsiniz. Aşkı sınırsız boyutlara taşımayı başaran özel duyguların destekleyicisi olur romantizm. İşte bu duyguları başarılı bir romantik film sayesinde deneyimleyebilir, gününüze anlam katacak duygusal filmler dahil edebilirsiniz. Birçok güzel romantik filmi sitemizde de izleyebilir, romantizmin bütün derecelerini sinemanın eşsiz mucizeleri eşliğinde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.