Pazartesi, Ekim 21, 2019

Süper Kahraman Filmleri

Deadpool

Deadpool izle Türkçe dublaj full hd, Ordudan ayrılması ile birlikte kendi kuralları ve düzeni olan kötünün iyisi olarak tabir edilen birdir.

Van Helsing

Van Helsing izle türkçe dublaj full hd, Dünya üzerinden çok büyük kötülükler bulunduğu için iyi bir kurtarıcı çok iyi olacaktır.

Venom: Zehirli Öfke

Venom: Zehirli Öfke Türkçe dublaj izle full hd 2019, İşini çok seven ve oldukça hırslı olan Eddie Brock muhabir görevindedir.

Adalet Birliği: Bölüm 2

Adalet Birliği: Bölüm 2 Türkçe dublaj izle full hd, Farklı filmlerde başrol oynayan kahramanlar bu kez aynı çatı altında mücadele ediyor.

Örümcek-Adam: Evden Uzakta

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Türkçe dublaj izle, Hayatlarının bir parçası olarak almaları da seçimlerin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Iron Man 3

Iron Man 3 Türkçe dublaj izle, 2013 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu sefer Shane Black üstlenmiştir. IMDB puanı 7.2 dir.

Iron Man 2

Iron Man 2 Türkçe dublaj izle, 2010 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği yine Jon Favreau'ya aittir. ABD yapımı bilim - kurgu filmidir.

Iron Man 2008

Iron Man Türkçe dublaj izle, 2008 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Jon Favreau üstlenmiştir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.9'dur.

Yenilmezler

Yenilmezler, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Joss Whedon'dır. Oldukça yüksek bir IMDB puanına sahip olan film türünün başarılı bir örneğidir.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkçe dublasj izle, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine Anthony Russo ve Joe Russo yapmışlardır.

Popüler