Gandhi

0
117

Gandhi Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Gandhi Film Bilgileri

Gandhi

  • Ben Kingsley
  • John Gielgud
  • Rohini Hattangadi

Richard Attenborough

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Gandhi Film Konusu

Hindistan ve belki de dünya tarihinin en tanınmış simalarından birisi olan Gandhi’nin hayatını ele alan Gandhi izle, İngiliz sömürüsü altında esareti hisseden bir ülkede, özgürlük kavramının günden güne unutulmaması için çabalayan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Epik tarihi biyografik filmler arasında belki de hala en iyisi olarak kabul edilen bu film, Akademi Ödülleri’nde de 8 dalda Oscar kazanmayı başarabilen ender eserler arasındadır. Özellikle de Ben Kingsley’in ortaya çıkardığı performans ve Gandhi kompozisyonu takdire şayan. Bunun yanı sıra sinema tarihinin en kalabalık cenaze sahnesinin çekilmiş olması da filmin ne denli gerçekçi bir eser olduğunu yansıtan aşamalardan biri olarak kabul edilebilir. Hepiniz için güzel seyirler dileriz.

Detaylı Bilgi

Gandhi Türkçe dublaj full hd izle 1982, Hindistan ve belki de dünya tarihinin en tanınmış simalarından birisi olan Gandhi’nin hayatını ele almıştır.

Gandi yumuşak karakterli sinirlenmeyen şiddeti sevmeyen bir adamdır ve bu tavrıyla ingilizleri kıtadan kovmayı başarıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here