1. Gangnam Blues 2015 Filmi HD FULL 1080p İzle

  Gangnam Blues 2015 Filmi HD FULL 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Gangnam Blues Film Konusu


  Kore’nin Gangnam şehrinde 1970’lerin izlenmiş olduğu siyaset yüzünden o dönemdeki birçok insan kötü bir şekilde etkilenmekteydi. Yine aynı şekilde bu dönemde yaşamış olan ve birbirlerine çok yakın olan Jong-dae ile Yong-ki’nin evleri bir şekilde yıkılır. Asıl olaylarda bu noktadan sonra başlamış olur ve filmde olaylar gelişmeye başlar. Bu iki arkadaşın hayatları kötüye gider ve paraları da yoktur. Bu kötü olaylar neticesinde ise bir şekilde kötü olan işlere girmişlerdir. Daha sonra ise bu iki arkadaşın yolları ayrılır ve ikisi de kendi yoluna gider. Aradan tam olarak 3 yıl kadar bir süre geçer ve tekrar karşılaşırlar. Birisi çok iyi konumda olurken diğeri de oldukça kötü bir konuma gelmiştir. Filmde ki asıl olaylarda bu noktadan sonra başlar. Bakalım bu noktadan sonra filmde tam olarak ne tür olaylar olacak?
  8.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2015   8.1   1.525

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.