1. Geçmişin Gölgesinde 1998 Filmi FULL HD 1080P izle

  Geçmişin Gölgesinde 1998 Filmi FULL HD 1080P izle

  720p Türkçe Dublaj

  Geçmişin Gölgesinde Film Konusu


  Geçmişin Gölgesinde Neo-Nazi si olan Derek Vinyard’ın babası zenci bir grup tarafından öldürülür. Bilinçaltında böyle bir duygunun olması onun cinayet işlemesine sebep olur. Arabasını çalmak isteyen üç zenciyi gözünü kırpmadan öldürür. Sonrasında ise hapishaneye düşer. Irkçılık konusunda sürekli düşünen Derek, farklı düşünceler ve yapı ile hayatını sürdürür. Irkçılık ile ilgili kardeşine farklı düşünceler aktarmaya karar verir. Tüm yaşadıkları olaylardan ibretlik ders alması düşüncelerinde ki farklılıklar ile birleşir. Irkçı düşüncelere sahip olan kardeşi Danny ile irtibat kurmak ister. Hapisten çıkar çıkmaz onun yanına giderek doğru yolun ne olduğunu ve yapılması gerekenleri anlatmak ister. Dram ve suçun bir arada bulunduğu Geçmişin Gölgesinde filmi 1998 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı film verdiği dersler ile çok beğenilmiştir. Fikir ve düşünce yapısından dolayı eleştirilere de maruz kalmıştır.

  Detaylı Bilgi


  Geçmişin Gölgesinde izle Türkçe Dublaj Full HD Amerika'da beyaz ve siyahiler arasında geçen çatışmaları konu edinen harika bir yabancı sinema kuşağı olarak seyredebilirsiniz.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    1998   8.5   1.640

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.