Geleceğe Dönüş 1

Bugün bile birçok hayranı bulunan 80'lerin popüler bilim kurgu filmi...

0
175

Geleceğe Dönüş 1 Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Geleceğe Dönüş 1 Film Bilgileri

Back to the Future 1 izle

  • Marc McClure
  • Michael J. Fox
  • Crispin Glover
  • Thomas F. Wilson
  • Robert Zemeckis
  • Robert Zemeckis

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Geleceğe Dönüş 1 Film Konusu

GELECEĞE DÖNÜŞ 1: 1985 yılında çekilen ve hala konuşulan bir Amerikan baş yapıtıdır. Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yapmış olduğu fantastik, bilim – kurgu, macera ve komedi türündeki filmin ana karakterlerinden olan, Marty McFly’ı M J.Fox, Dr. Emmett Brown’u Christopher Lloyd canlandırmaktadır. Filmde, çılgın bilim adamı Dr. Emmett Brown Deloran marka arabasını geliştirerek zaman yolculuğunu keşfeder ve ilk denemesini Marty ile birlikte yapar. Fakat beklenmedik bir olay sonucunda Marty, Dr. Emmet Brown yerine yanlışlıkla 1950’lere gider. Doğduğu kasabaya gelen Marty burada bir hata yapar ve geleceği tamamen değişir. Artık Marty’nin tek amacı varoluşunu bile etkileyebilecek bu hatayı düzeltmek olacaktır. IMBD puanı 8.5 olan filimin bütçesi 19 milyon dolardır.

Detaylı Bilgi

Birçoğumuzun çok keyifle izlediği ve çocukluğumuzun en sevilen filmi olan Geleceğe Dönüş, Real Film izle aracılığıyla artık online olarak sizlere sunuluyor. Klasiklerden biri olan bu filmde, bir profesörün yaptığı zaman aracı ve bu araçla yanlışlıkla zaman içinde seyahat eden Mary McFly’dan bahsediliyor. Bugün de oldukça ilgiyle izleyebileceğiniz bu filmi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geleceğe Dönüş 1 izle adlı filmi sitemizde Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full ve HD seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Geleceğe Dönüş Türkçe Dublaj izle
DEĞERLENDİRME
Senaryo
Oyunculuk
Efektler
Kostüm
Makyaj
Önceki İçerikEsaretin Bedeli
Sonraki İçerikGeleceğe Dönüş 2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here