Gizli Güzellik

2016 dram filmi olarak sizlere full hd kalitede sunacağımız yeni bir film olan Gizli Güzellik türkçe dublaj izle filmi dramatik teması ile 2016 yılının en iyi dram filmleri arasında gösteriliyor.

0
92

Gizli Güzellik Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Gizli Güzellik Film Bilgileri

Collateral Beauty izle

  • Will Smith
  • Kate Winslet
  • Keira Knightley
  • Edward Norton
  • Helen Mirren

Allan Loeb

  • David Frankel

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Gizli Güzellik Film Konusu

Howard sakin ve son derece hoş bir yaşamı sürdüren reklam yöneticisidir. Bu hayat düzeni bir gün büyük bir trajedi sonucunda değişmeye başlar. Yaşanan olay sonrası toplumdan uzak bir hayata yönelip hiç kimse ile iletişim kurmaz. Gizli güzellik filminde beklenmedik olaylar zinciri ile bir anda değişen olgu gerçekleşir. Artık insanlardan uzak yaşama karar veren Howard’a yakın arkadaşları dahi yaklaşmakta zorlanır. Yaşadıklarından iyice bunalması onu mektup yazmaya sevk eder. Aşkı, zamanı ve ölümü yazmaya başlaması bir anda daha da farklılıklar getirir. Yazdığı mektuplara karşılık alması meraklılığı ve heyecanı artırır. Hayat anlayışında düğümleri çözmeye başlaması onu farklı düşüncelere götürür. Buda onda farklı adımlar atması ile sonuçlanan düzeni oluşturur. Güzel ve merak uyandırıcı film bu yönü ile sizi heyecanlandıracak düzeydedir.

 

 

Orijinal adı Collateral Beauty ile sinemalara 2016 yılı dram filmleri kategorisinde yer alan Gizli güzellik türkçe dublaj izle filmi websitemizde online full hd kalitenin yanında 1080p film netliği ile ekranlarda yer alıyor.

Gizli güzellik filmini websitemizden 2016 film kategori bölümünden donmadan Full HD ve Türkçe Dublaj olarak seyredebilirsiniz. Dilerseniz filmi 1080p kalitesinden izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Gizli Güzellik Türkçe dublaj izle, 2016 yılı en çok izlenen dram filmi olarak vizyonda yer almış ve büyük beğeni toplamıştır. En iyi dram filmi kategorisinde gösterilen film oldukça hüzünlü bir babanın hayat hikayesini konu edinmiştir.

Gizli Güzellik Türkçe Dublaj izle

Gizli Güzellik türkçe dublaj izle filminde kızını kaybeden bir reklamcı babanın sonrasında hayata küsmesini ve arkadaşları tekrar onu yeniden hayata barışık bir şekilde yaşamaya ikna etmelerini konnu edinerek beyaz perde hüzünlü sahnelerin yer almasına sebep oluyor.

Gizli Güzellik Full HD izle

Gizli Güzellik Full HD izle Filmi reklam şirketine sahip olan Howard kızının ölümünden sonra kendini iyice hayattan somutlaması ve arkadaşlarının onu tekrar geriye döndürmeye çalışmaları konu edinmiştir. Filmde son olarak eve kapanan adam evrene mektup yazmaya başlar ve bunu öğrenen arkadaşları onu tekrar eski haline getirmek için plan yaparlar.

Gizli Güzellik 720P ve 1080p izle

Gizli Güzellik 720p izle olarak izleyeceğiniz bu sinema eseri 2016 yapımı ABD yapımı olarak yer almaktadır. Ayrıca Collateral Beauty 720p izle filminin senaristliğini Allan Loeb üstlendiği bu eşsiz sinema filmini izlemenizi öneririz.

Son olarak Gizli Güzellik izle adlı filmini sizler dram filmleri kategorisi içinde Full HD online film izleme olarak sunuyor ve bedava film izleme keyfi için sitemiz Realfilmizle.com sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Gizli Güzellik Türkçe Dublaj izle

gizli guzellik izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here