1. Gringo

  Gringo

  720p Türkçe Dublaj

  Gringo Türkçe Dublaj İzle

  Gringo Film Konusu

  Gringo, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huylu olan önemli bir iş adamıdır. Fakat işler pekte istediği düzeyde değildir. Zor hallere bürünmesinde en önemli etkenlerde kuşkusuz onu sırtından bıçaklayan güvendiği meslektaşlarıdır. Bir anda kendini yerel uyuşturucu baronlarının arasında bulması olayların seyrini daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Gringo filminde bu şartlarda ne tür hallere gireceğini bilemeyen Harold konu edinmektedir. Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur. Bu işten kurtulması gerektiğinin farkında olsa da işler daha da zorlaşır ve tehlike çanları artık onun için çalmaktadır. Hayatta kalma mücadelesi vermesi gereken durum ile de yaşamak zorundadır.

  Detaylı Bilgi

  Gringo izle Türkçe dublaj full hd 2018, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huyludur.

  Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur.

  V For Vendetta - Akira 1988
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2018   6.1   903

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.