Gringo

0
92

Gringo Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Gringo Film Bilgileri

Gringo

  • Joel Edgerton
  • Charlize Theron
  • David Oyelowo

Nash Edgerton

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Gringo Film Konusu

Gringo, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huylu olan önemli bir iş adamıdır. Fakat işler pekte istediği düzeyde değildir. Zor hallere bürünmesinde en önemli etkenlerde kuşkusuz onu sırtından bıçaklayan güvendiği meslektaşlarıdır. Bir anda kendini yerel uyuşturucu baronlarının arasında bulması olayların seyrini daha da içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Gringo filminde bu şartlarda ne tür hallere gireceğini bilemeyen Harold konu edinmektedir. Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur. Bu işten kurtulması gerektiğinin farkında olsa da işler daha da zorlaşır ve tehlike çanları artık onun için çalmaktadır. Hayatta kalma mücadelesi vermesi gereken durum ile de yaşamak zorundadır.

Detaylı Bilgi

Gringo izle Türkçe dublaj full hd 2018, Hayatını düzene koyma noktasında oldukça zor şartlarla karşılaşan Harold Soyinka son derece yumuşak huyludur.

Beklenmedik olayların gelişmesi üzerine son derece kuralcı ve kanunlara karşı duyarlı olan Harold artık aranan bir suçludur.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here