1. Güzel ve Çirkin

  Güzel ve Çirkin

  720p Türkçe Dublaj

  Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj İzle

  Güzel ve Çirkin Film Konusu

  Güzel ve Çirkin, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir. Film, Emma Watson ve Dan Stevens’ı bir araya getiren ve asırlar boyunca da her daim etkili bir masal olarak kabul edilen bir anlatıyı yeniden ortaya çıkarmaktadır. Güzel ve Çirkin, lanetlenmiş bir adamla güzel bir kadının yaşamış olduğu aşka müzikal esintilerle odaklanan bir film. Çizgi film versiyonundaki etkileşimi aynı şekilde aktarmayı çok iyi bilen bu yapım, anlatım biçimlerini de detaylı bir şekilde kontrol ettiğinden pastel tonlarını da ekrana iyi yansıtmasını başarmaktadır. Güzel ve Çirkin hem duygusal hem de içten bir sinema anlatısıdır.

  Detaylı Bilgi

  Güzel ve Çirkin Türkçe dublaj izle 1991, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir.

  Yakışıklı bir prens bir cadı tarafından lanetlenir ve kalan günlerini bir canavar olarak geçirmek zorundadır. Genç bir kadının sevgisini kazanır ve tekrardan insan olmaya başlar.

  Denizin Şarkısı - Hachiko Bir Köpeğin Hikayesi
  6.8
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

    1991   8.0   4.481

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    birisi 4 Şubat 2020 00:37:20

  hayatımın en güzel filmi

 2. avatar
    Hana sindi 28 Şubat 2020 13:07:35

  Çok güzeldi bayeldım

 3. avatar
    Öylesinebiri 20 Nisan 2020 01:11:18

  Küçükken hayattan kaçamak yapmak istediğim zaman masaüstü krem rengi bilgisayarımızda ki tek çizgi film olan güzel ve çirkine sığınırdım. Kaç defa izledim baştan bilmiyorum. Hayatta benim için hep özel anlamlar taşıyan bir cizgi film hatta daha fazlası. Yine hayattan sıkılır kaçamak yapmak istersem tekrar ve tekrar izleyeceğim. Çok güzeldi…

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.