Güzel ve Çirkin

0
125

Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Güzel ve Çirkin Film Bilgileri

Beauty and the Beast

  • Paige O’Hara
  • Robby Benson
  • Jesse Corti
  • Gary Trousdale
  • Kirk Wise

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Güzel ve Çirkin Film Konusu

Güzel ve Çirkin, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir. Film, Emma Watson ve Dan Stevens’ı bir araya getiren ve asırlar boyunca da her daim etkili bir masal olarak kabul edilen bir anlatıyı yeniden ortaya çıkarmaktadır. Güzel ve Çirkin, lanetlenmiş bir adamla güzel bir kadının yaşamış olduğu aşka müzikal esintilerle odaklanan bir film. Çizgi film versiyonundaki etkileşimi aynı şekilde aktarmayı çok iyi bilen bu yapım, anlatım biçimlerini de detaylı bir şekilde kontrol ettiğinden pastel tonlarını da ekrana iyi yansıtmasını başarmaktadır. Güzel ve Çirkin hem duygusal hem de içten bir sinema anlatısıdır.

Detaylı Bilgi

Güzel ve Çirkin Türkçe dublaj izle 1991, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir.

Yakışıklı bir prens bir cadı tarafından lanetlenir ve kalan günlerini bir canavar olarak geçirmek zorundadır. Genç bir kadının sevgisini kazanır ve tekrardan insan olmaya başlar.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here