1. Hadi Gidelim

  Hadi Gidelim

  720p Türkçe Dublaj

  Hadi Gidelim Türkçe Dublaj İzle


  Hadi Gidelim Film Konusu


  Hadi Gidelim filmi, komedi animasyon türünde bir filmdir. İki genç elf, daha çok küçüklerken babalarını kaybeder. Hatırlamakta ve yüzünü hafızalarına getirmekte çok zorlanırlar. Babalarının özlemi ile günleri çok iyi geçmemektedir. Ancak bir şey öğrenirler. Çok özledikleri ve yüzünü hatırlamakta zorlandıkları babalarıyla bir gün geçirme fırsatı vardır. Bunu gerçekleştirecek olan büyü, dünya üzerinde var olmaktadır. Kardeşler bunu öğrendikten sonra o büyüye mutlaka sahip olmak isterler. Her ne olursa olsun o büyüyü almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırlardır. Çok zorlu bir mücadeleye girişen kardeşler, babalarıyla bir gün geçirebilme amacı ile hayatlarını hiçe sayıp o büyüye ulaşmaya çalışırlar. Çekingen küçük kardeş ile abisi bakalım bu zorlu görevi başarabilecekler mi?

  Hadi Gidelim izle adlı animasyon, aile ve komedi filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2020 yılının ilk animasyon film olma özelliği ile öne çıkan ve sizlere türkçe dublaj olarak sunucağımız orijinal ismi Onward olan film sizlerle oluyor...

  Hadi Gidelim izle


  Hadi Gidelim izle filmi 2020 yılı animasyon film türü ekranlarınıza getireceğimiz filmi Türkçe dublaj, Altyazılı, HD, Full, 720p ve 1080p kalite donmadan sinemanın en iyi filmlerini hızlıca izleyebilirsiniz...

  Gri Kurt - Spenser Confidential
  7.8
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2020   6.048

Background

 • Reklamı Geç
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.