1. Hafıza 2017 Filmi 1080P HD FULL İzle

  Hafıza 2017 Filmi 1080P HD FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Hafıza Film Konusu


  Filmde bir makine icat edilmiştir ve bu makinenin çok önemli bir fonksiyonu vardır. Bu makine sayesinde insanların yaşamış oldukları anılara ulaşabilme imkânı sunulmaktadır. Öte yandan bu cihazın mucidi olan kişi bir şekilde öldürülür. Bu noktadan sonra ise filmin başrol karakteri ise bir şekilde bu makineyi ele geçirerek ölmüş olan bu adamın başına ne geldiğini öğrenmek için uğraşır. Bu makineyi hem kendisi için hem de cinayeti çözmek için kullanacaktır. Bununla birlikte makineyi her kullandığında ise bazı halüsinasyonlarda görmeye başlar ve bu makineyi kullanmaya devam ettiği müddetçe halüsinasyonların seviyesi de artmaktadır. Bakalım makineyi elinde bulundurmuş olan bu adam cinayetin kim tarafından işlendiğini bir şekilde çözebilecek mi yoksa başarısız mı olacak? Film İzle
  7.4
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2017   6.8   686

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.