1. Harry Potter ve Melez Prens

  Harry Potter ve Melez Prens

  720p Türkçe Dublaj

  Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj İzle


  Harry Potter ve Melez Prens Film Konusu


  Film Harry Potter ve Dumbledore’un Voldemort ile olan savaşlarında büyük önem taşıyan Profesör Horace Slughorn’u Hogwarts’a öğretmen olarak gelmesi için ikna etmeleriyle başlar. Yaşlı büyücüden öğrenmeleri gereken önemli bir sır vardır. Okul döneminin başlamasıyla beraber Harry’nin eline üzerinde Melez Prens’e ait olduğu yazılı olan bir kitap geçer. Bu kitap Harry için sürprizlerle doludur. Arkadaşları Ron ve Hermione ile gizemleri çözmeye çalışırken Harry ve Ginny  arasında bir şeyler olmaya başlar. Ron ve Hermione arasında da anlaşılması güç olaylar gelişmektedir. Melez Prensin gizemi ve Voldemort’un planları Harry için tehlikeli bir boyut almaya başlayacaktır. Filmin türü aile, fantastik, macera. Filmin yönetmeni David Yates’dir. Filmin senaristi Steve Kloves’dir. Yapımcısı ise  David Heyman ve David Barron’dur.

  Detaylı Bilgi

  Dünyaca ünlü film serilerinden biri olan Harry Potter serisinin son çekilen filmi olan Harry Potter ve Melez Prens filmi 15 Temmuz 2019 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Hogwarts eskisi gibi güvenli bir bölge değildir. Harry artık tehlikenin içeriden gelebileceği konusunda da endişe duymaktadır. Dumbledore da Harry’yi olması muhtemel savaşa karşın hazırlamaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra Voldemort’un savunmasını nasıl aşacaklarını öğrenmek için yakın dostlarından yardım almaya çalışmaktadır. Bu konuda eski arkadaşı olan Profesör Horace Slughorn’a güvenmektedir. Bu görevi ona verir bu iyi kalpli adamdan gelebilecek bilgileri beklemektedir. Tüm bunların yanı sıra öğrenciler artık büyümeye başlamış ve ergenlik dönemleri baş göstermeye başlamaktadır.

  Harry Potter 6 izle olarak da bilinen serinin 6. filmi Harry Potter ve Melez Prens adlı filmi Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Donmadan.

  Detaylı Bilgi


  Voldemortun geri döndüğüne inanmak istemeyen büyücülerin ve Harry potterın bunu ispatlamaya çalışmasını beyaz perdeye uyarlamasını konu alan film yine en iyi 2009 fantastik film türü olmayı başarmıştır.

  Harry Potter ve Melez Prens izle


  Harry Potter ve Melez Prens izle online full hd olarak ve türkçe altyazılı seçeneği mevcut olan bu eseri 1080p ve Türkçe dublaj izle seçenekleriyle sitemizde yer almaktadır.

  Harry Potter 1 izle Felsefe Taşı - Harry Potter ve Sırlar Odası - Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - Harry Potter ve Ateş Kadehi - Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı - Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 - Harry Potter 8 ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2009   7.6   553

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.