Harry Potter ve Sırlar Odası

Harry Potter 'ın bulunduğu büyücülük okulunda Hogwarts'da sırlar odası açılıyor... Bütün muggle kökenliler tehlike altında!

0
289

Harry Potter ve Sırlar Odası (Harry Potter 2)

Harry Potter ve Sırlar Odası Film Bilgileri

  • Richard Harris
  • Maggie Smith
  • Robbie Coltrane

Chris Columbus

  • J.K. Rowling
  • Steve Kloves

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Harry Potter ve Sırlar Odası Film Konusu

Film aynı zamanda Harry Potter 2 izle olarak da bilinmektedir. Harry sabırsızlıkla okula dönmeyi ve Teyzesi, eniştesi ve kuzeninin kötü davranışlarından kurtulmayı istemektedir. Arkadaşlarından da uzun süredir haber alamamakta olan Harry ev cini Dobby tarafından ziyaret edilir ve okula bu yıl geri dönmemesi gerektiği konusunda uyarılır. Bu uyarılara kulak asmayan Harry maceralı bir okul yolculuğu ile bir şekilde okula dönmeyi başarır. Okula bu yıl yeni öğretmenleri Gilderoy Lockhart gelmiştir. Kendisi ünlü bir yazardır ve hayranları vardır. Harry okula gidebildiği için memnundur ancak okulda işler ters gitmektedir. Öğrenciler taşlaşmaya başlamakta ve Harry garip sesler duymaktadır. Bu seslerin kaynağını öğrenmeye ve arkadaşlarıyla beraber bu sırrı çözmeye çalışacaklardır. Filmin yönetmeni Chris Columbus’dur. Filmin Senaristi Steve Kloves’dir. Filmin yapımcısı ise David Heyman’dır.

Detaylı Bilgi

Serinin bu ikinci filmde Harry Potter, yazın Dursley ailesinin yanında kalırken oldukça canı sıkılır. Çünkü mektuplarına arkadaşlarından hiçbir yanıt alamamıştır. Bunun üzüntüsünü yaşayan Harry daha sonra evini ziyaret eden bir ev cini dolayısıyla gerçekleri ve kendisi üzerine yapılan kötü bir planı öğrenecektir. Ancak bu planın ne olduğunu Hogwarts’a gidip olayı aydınlatana kadar bilemeyecektir.

Harry Potter 2, bu serinin fanları tarafından en çok sevilen eserlerden biridir. Sizlerin de beğenmesini umarak sizlere bu eseri 1080p, 720p ve HD seçenekleriyle sunuyoruz.

Harry Potter 2 izle adlı bu filmimiz aynı zamanda Harry Potter ve Sırlar Odası olarak da biliniyor. Türkçe Dublaj, Full HD ve donmadan izle.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Harry Potter ve Sırlar Odası izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here