1. Hayırsever 2019 Filmi FULL 1080p HD izle

  Hayırsever 2019 Filmi FULL 1080p HD izle

  720p Türkçe Dublaj

  Hayırsever Film Konusu


  Trajik haberler peşinde koşan genç gazeteci Kate Bradley riskli haberler kovaladığı için de yönetim tarafından uyarılmaktadır. Müdürü tarafından uyarılan Kate, gizemli hali ile dikkat çeken Hayırsever birinin haberini yapması için görevlendirilir. Bu hayırseverin insanların kapılarına para bırakması ve izinin sürülemez olması ile efsaneleşen yapıya sahiptir. 100.000 dolar gibi çok yüksek meblağları rastgele ev kapılarına bırakması ile herkesin dikkatini çeker. İşin içinde fesat olduğunu düşünen Kate, haberi pekte önemsemez ve küçümser. Yaptığı araştırmalar neticesinde para dağıtılan evlerin sayısında ciddi oranda artış olduğunu görür. Yapılan iyiliğin kısa sürede ülkede akım haline gelmesi ise çok şaşırtıcı hal alır. Bu durum birçok kesim tarafından da hoş karşılanır. Arayışın sonucunda Kate hedefine ulaşacak mı sorusunu da filmde bulabilirsiniz.

  2019 komedi filmi olan ve orijinal adı Good Sam izle filmi olarak sinemalrda yer alan Hayırsever izle filmi farklı bir komedi türü film olarak izleyebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi


  Yabancı komedi filmi meraklılarına 2019 filmleri içinde seçtiğimiz Hayırsever türkçe dublaj izle filminin baş rolünde güzel oyuncu Tiya Sircar yer almaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   6.3   946

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.