Hayırsever

Yabancı sinema kuşağı filmleri içine bir yenisi daha girecek olan 2019 yapımı bir film olan Hayırsever türkçe dublaj izle filmi komedi filmi severleri tatmin edecek konusuyla full hd 1080p film izlem seçenekleri ile ekranlarınızda yer alacak

0
235

Hayırsever Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Hayırsever Film Bilgileri

Good Sam izle

  • Tiya Sircar
  • Mark Camacho
  • Kenny Wong
  • Chad Connell
  • Marco Grazzini

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Dahi ve Deli Film Konusu

Trajik haberler peşinde koşan genç gazeteci Kate Bradley riskli haberler kovaladığı için de yönetim tarafından uyarılmaktadır. Müdürü tarafından uyarılan Kate, gizemli hali ile dikkat çeken Hayırsever birinin haberini yapması için görevlendirilir. Bu hayırseverin insanların kapılarına para bırakması ve izinin sürülemez olması ile efsaneleşen yapıya sahiptir. 100.000 dolar gibi çok yüksek meblağları rastgele ev kapılarına bırakması ile herkesin dikkatini çeker. İşin içinde fesat olduğunu düşünen Kate, haberi pekte önemsemez ve küçümser. Yaptığı araştırmalar neticesinde para dağıtılan evlerin sayısında ciddi oranda artış olduğunu görür. Yapılan iyiliğin kısa sürede ülkede akım haline gelmesi ise çok şaşırtıcı hal alır. Bu durum birçok kesim tarafından da hoş karşılanır. Arayışın sonucunda Kate hedefine ulaşacak mı sorusunu da filmde bulabilirsiniz.

2019 komedi filmi olan ve orijinal adı Good Sam izle filmi olarak sinemalrda yer alan Hayırsever izle filmi farklı bir komedi türü film olarak izleyebilirsiniz.

Hayırsever online izle filmini websitemizden  Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz film izleme keyfini 1080p kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yabancı komedi filmi meraklılarına 2019 filmleri içinde seçtiğimiz Hayırsever türkçe dublaj izle filminin baş rolünde güzel oyuncu Tiya Sircar yer almaktadır.

Hayırsever Full HD izle

Hayırsever Full HD izle Full online film izleme seçenekleri ile sitemizden 1080p film izleme ile kesintisiz donmadan hd kalite filmlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca film hakkında görüş ve önerilerinizi belirterek bizlere destek olabilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Hayırsever Türkçe Dublaj İzle

Hayırsever izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here