Hayvan Mezarlığı

0
162

Hayvan Mezarlığı Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Hayvan Mezarlığı Film Bilgileri

Pet Sematary

  • Jason Clarke
  • Amy Seimetz
  • John Lithgow
  • Kevin Kölsch
  • Dennis Widmyer

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Hayvan Mezarlığı Film Konusu

Hayvan Mezarlığı, Gerilim dolu filmde felaketlerin nereden ve nasıl geleceği bilinmektedir. Yolda kedilerinin trajik şekilde ölmesi aileyi üzer. Kediyi gömen aile aradan biraz zaman geçtikten sonra kedinin dirildiği görürler ve çok şaşırırlar. Yeni taşınmış olduğu evde harika bir gece geçirirken kızını kaybeden adam onu geri getirmek için ilginç bir karar verir. Eski bir mezarlık bulunan bir yere oğlunu gömerek kızını getireceğini düşünür. Kedinin döndüğü gibi kızının da döneceğini düşündükleri için böyle bir karara varan aile olacaklardan habersizdirler. Hayvan mezarlığı olarak tabir edilen yere gömmesi ile olaylar bambaşka bir hale bürünür. Heyecanın, gerilimin ve gizemin aynı anda yansıtıldığı filmde beklenmedik olaylar zincirinde her açıdan başka haller ortaya çıkar. İnsanların yaşamını etkileyen bu durumun sonucu da çok merak edilmektedir.

Detaylı Bilgi

Hayvan Mezarlığı 2019 Türkçe dublaj izle full hd, Gerilim dolu filmde felaketlerin nereden ve nasıl geleceği bilinmektedir.

Eski bir mezarlık bulunan bir yere oğlunu gömerek kızını getireceğini düşünür. Kedinin döndüğü gibi kızının da döneceğini düşündükleri için böyle bir karara varan aile olacaklardan habersizdirler. Hayvan mezarlığı olarak tabir edilen yere gömmesi ile olaylar bambaşka bir hale bürünür.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here