1. Hellboy

  Hellboy

  720p Türkçe Dublaj

  Hellboy Türkçe Dublaj İzle

  Hellboy Film Konusu

  Hellboy Aksiyon – Bilim kurgu kategorinde yer alan ve 2004 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 5.3’dir. Naziler yaptıkları kara büyü sonucu yanlışlıkla bir şeytanı dünyaya getirmişlerdir. Henüz daha çok küçük olan Hellboy yetişkinlik çağına geldiğinde kötülüğü tercih etmeyip iyilik adına hizmet etmeye başlar. Hellboy’un gelmesine sebep olup kara büyü yapan kişi Rasputin’dir. Rasputin’in büyüsünün etkisinden kaçan Profesör Broom Hellboy’u yetiştirir. Hellboy artık sadece iyilik adına hizmet veren ve takım arkadaşları ile birlikte maceralara adım atan bir karakterdir. Filmde Hellboy ve arkadaşlarının başına gelenler izleyici üzerinde heyecan ve sürükleyici bir his bırakmaktadır. Hellboy’un aslında ne için dünyaya geldiği ise bir sırdır.

  Detaylı Bilgi

  Hellboy Türkçe dublaj full hd izle. Aksiyon, bilim kurgu ve fantastik türlerinin birleşiminden meydana gelen bu 2019 sinema filmini online film izleme ile websitemizden donmadan izleyebilirsiniz.

  Hellboy 2 - Altin ordu
  7.6
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2019   5.3   5.981

 1. Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film
    4 ay Önce   3.289
  Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film Bizim için önemli olan ve ziyaretçilerimizi de etkilediğini düşündüğümüz konusu ile dikkat çeken 15 filmi paylaşmak istedik :)
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.