High Flying Bird

2019 dram temalı bir yabancı sinema kuşağı filmi olarak sinemalarda High Flying Bird türkçe dublaj izle olarak gelen bu filmi sizlerle Full online hd film izleme seçeneği ile tek parça olarak paylaşıyoruz. 1080p kalitedeki bu filmi kesintisiz ve donmadan hızlıca izleyebilirsiniz.

0
103

High Flying Bird Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

High Flying Bird Film Bilgileri

High Flying Bird izle

  • Andre Holland
  • Melvin Gregg
  • Zazie Beetz

Steven Soderbergh

  • Tarell Alvin McCraney

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

High Flying Bird Film Konusu

Ray Burke spor menajeri olarak görev yapmaktadır. Basketbol liginde meydana gelen lokavt onu büyük bir çatışma ortasında bırakır. Ray Burke’nin kariyeri tehlike altındadır. Oyuncuların lig yöneticileri ile aralarında ki çatışmadan çok iyi şekilde sıyrılmak için harika bir plan yapar. Planı gerçekleştirmek için ise yalnızca 72 saat zamanı vardır. Planladığı şeyi hiç kimse cesaret edemediği için kendine fırsat oluşturur. High Flying Bird filmi bir menajerin kariyerini yükseltmek için elde ettiği fırsatı değerlendirmesi üzerine kuruludur. Basketbol maçlarına farklılık getirebilecek açıklık bulan Ray fırsatları değerlendirip ligdeki tüm güçlü oyuncuları yener. Ortaya çıkan sistemde karışıklıklar meydana gelse de bu durumun nasıl aşılacağı ile ilgili farklı fikirler ortaya atılır.

Orijinal adıyla High Flying Bird olarak da bilinen film basketbol maçlarında rakiplerini alt edecek bir plan kurmaktadır.

High Flying Bird filmini Full online HD ve Türkçe Dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz filmi 1080p çözünürlükte de film izleme keyfine varabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Mel Gibson’ın en son filmi olan bu filmi sitemizde donmadan çeşitli kalitelerde izleyebilirsiniz. 2019 yılında yayınlanan filmin fragmanını en yukarıda sizlere sunduğumuz kısımdan izleyebilirsiniz. Hemen aşağısında da bulunan kısımdan filmlerimizi online izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Deli ve Dahi izle

High Flying Bird izle kesintisiz bir şekilde hızlıca izleyebilirsiniz. Filmi sitemizden Türkçe dublaj izle seçenekleriyle 2019 yılının en iyi dram ve spor türlerinden biri olarak görülüyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

High Flying Bird Türkçe Dublaj izle

high flying bird izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here