1. Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı

  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı

  720p Türkçe Dublaj

  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Türkçe Dublaj İzle


  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Film Konusu


  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı, 2006 yılında vizyona giren bu heyecan dolu filmin yönetmen koltuğunda bu sefer Justin Lin oturmaktadır. ABD ve Almanya ortak yapımı film Aksiyon - Polisiye kategorilerinde karşımıza çıkmakta olup IMDB puanı ise 6.0'dır. Filmde Sean Boswell sokak yarışları yaparak kendini kanıtlamaya ve değişimin kapılarını açmaya çalışır. Yasa dışı olan bu yarışlardan ötürü annesi hapse düşmesinden çekinir ve onu Tokyo'ya gitmesi için ikna eder. Çünkü Sean sık sık kaza yapmaktadır yada bunlara şahit olmaktadır. Tokyo'ya gelen Sean burda Twinkie ile tanışır ve asıl şimdi yeraltı yarış dünyasının içine girmiştir. Burada drift yarışlarına katılarak kendini bulmaya çalışır ve Sean için farklı bir yaşamın perdesi aralanır. İzleyicisine sokak yarışlarının heyecanını yaşatan bir film. Filmin müziği ise oldukça ilgi görmüş ve yarışlar sırasında kullanılıyor nolması izleyiciyi de etkilemektedir.

  Detaylı Bilgi

  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı Türkçe dublaj izle, 2006 yılında vizyona giren bu heyecan dolu filmin yönetmen koltuğunda bu sefer Justin Lin oturmaktadır.

  Detaylı Bilgi


  Filmde Sean Boswell sokak yarışları yaparak kendini kanıtlamaya ve değişimin kapılarını açmaya çalışır.

  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı izle


  Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı izle sitemizden Türkçe dublajlı tek parça halinde izleyebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı aynı zamanda sitemizde HD ve 1080p kalitesinde bedava...

  Hızlı ve Öfkeli - Hızlı ve Öfkeli 2 - Hızlı ve Öfkeli 4 - Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu - Hızlı ve Öfkeli 6 - Hızlı ve Öfkeli 7 - Hızlı ve Öfkeli 8 - Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2006   6.0   157

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.