Hizmetçi

0
172

Hizmetçi Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Hizmetçi Film Bilgileri

Ah-ga-ssi

  • Min-hee Kim
  • Jung-woo Ha
  • Jin-Woong Cho

Chan-wook Park

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Hizmetçi Film Konusu

Hizmetçi, Park Chan – Work, özellikle de Oldboy sonrasında ortaya çıkardığı intikam üçlemesiyle hem Güney Kore sineması hem de dünyaya ulaşacak çok geniş bir sinema dili oluşturmuştur. Yönetmenin bir roman uyarlaması olarak çektiği Hizmetçi izle filmi ise bir dolandırıcı tarafından kiralanan hizmetçinin hanımefendisine duymuş olduğu gizli sevgiye odaklanmaktadır. Film hafif erotik ve duygusal temaları yüksek bir yapıda. Ki zaten Chan – Work yönetimindeki pek çok filmde her daim insanın ruhuna iyi ya da kötü temellerle işleyecek çok çeşitli bir anlatı da kendisini göstermektedir. Hizmetçi’nin genel yapısı ve karakterlerin ortaya çıkardığı etkileşim sayesinde sizler türün en önemli örneklerinden birisine tanıklık etmiş olacaksınız.

Detaylı Bilgi

Hizmetçi Türkçe dublaj izle 2016 film bir dolandırıcı tarafından kiralanan hizmetçinin hanımefendisine duymuş olduğu gizli sevgiye odaklanmaktadır.

Hizmetçi orjinal adı ile Ah-ga-ssi intikam üçlemesiyle hem Güney Kore sineması hem de dünyaya ulaşacak çok geniş bir sinema dili oluşturmuştur.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here