1. Hobbit 2

  Hobbit 2

  720p Türkçe Dublaj

  Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları Türkçe Dublaj İzle


  HHobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları Film Konusu


  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları, 2013 yılında vizyona giren bu harika filmin yönetmenliğini yine Peter Jackson üstlenmiştir. ABD ve Yeni Zelanda ortak yapımı olan filmin IMDB puanı ise 7.8 olup, büyük bir kitleyi etkisi altına almayı başarmıştır. Her yaş grubunun merakla beklediği serinin 2. filmi de fantastik dünyayı izleyicinin önüne seriyor. Erebor'un krallığını yeniden kazanmak için çıktıkları yolda Bilbo ve 13 kişilik cüce ekibinin başına enteresan maceralar gelmektedir. Smaug olarak bilinen ejderhanın hükmektiği Yalnız Dağ'a ulaşmak için mücadele veren bu grup, Gandalf ile çıktıkları bu yolda ondan ayrılmak zorunda kalırlar. Ancak yol boyunca başlarına türlü olaylar gelmektedir. Örümcek ağlarından kurtulmak içn verdikleri mücadele sonucu orman Elfleri tarafından esir alınacaklardır. Ayrıca Orklar da bu cücelerin peşindedir. Bilbo ve arkadaşalrı için en büyük sorun ise Ejderha Smaug'un derin uykusundan uyanmış olması ve geçit vermesinin imkansız oluşudur.

  Detaylı Bilgi

  Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları izle Türkçe dublaj, 2013 yılında vizyona giren bu harika filmin yönetmenliğini yine Peter Jackson üstlenmiştir.


  Detaylı Bilgi


  Erebor'un krallığını yeniden kazanmak için çıktıkları yolda Bilbo ve 13 kişilik cüce ekibinin başına enteresan maceralar gelmektedir.

  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları izle


  Hobbit filminin ikincisi olan Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları izle filmi sitemizde tek parça ve aynı zamanda sitemizde HD ve 1080p kalitesinde...

  Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk - Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
  8.0
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

    2013   7.8   12.052

 1. Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film
    3 ay Önce   3.252
  Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film Bizim için önemli olan ve ziyaretçilerimizi de etkilediğini düşündüğümüz konusu ile dikkat çeken 15 filmi paylaşmak istedik :)
  En İyi 10 Bilimkurgu Filmi
    6 ay Önce   1.019
  En İyi 10 Bilimkurgu Filmi Bilim kurgu filmleri severler için en iyi 10 bilim kurgu filmini listledik.
  Tüm Zamanların En İyi 10 Filmi
    6 ay Önce   5.801
  Tüm Zamanların En İyi 10 Filmi Film izlemeyi sevenler için şimdi de tüm zamanların en iyi 10 filmi listesini hazırladık. Keyifli seyitler.
  En İyi 10 Aile Filmi
    6 ay Önce   827
  En İyi 10 Aile Filmi Aile ortamında izlenecek eğlenceli ve kaliteli 10 filmi paylaştık.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.