Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk

0
237

Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Film Bilgileri

The Hobbit: An Unexpected Journey

  • Martin Freeman
  • Ian McKellen
  • Richard Armitage

Peter Jackson

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Film Konusu

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (Extended), 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Peter Jackson’dır. ABD ve Yeni Zelanda ortak yapımı olan filmin IMDB puanı ise 7.9 olup türünde oldukça başarılı bir örnek olarak gösterilmektedir. İzleyici kitlesini kendine bağlayan ve görsel efektleriyle de hayranlık uyandıran bir yapıttır. Fantastik ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkan bu film izleyicisini Bilbo Baggins’in gençlik yıllarına götürmektedir. Yüzüklerin Efendisi serisinin öncesi olarak kabul edilen ve bu düşünce ile hayata geçirilen filmde Bilbo’nun karşısına ummadık bir anda Gandalf çıkar. Bilbo, 13 cüceden oluşan bir grubun içindedir artık. Bu grup efsanaler yaratmış olan savaşcı Thorin’in hükmü altındadır. Bilbo ve cüceelrden oluşan bu ekip Erebor’a ait olan Cüce Krallığı’nı düşman elinden almak için mücadele vereceklerdir. Bu mücadelede dev örümcekler ve orklardan oluşan zorlu bir yolculuk bu efsaneler yaratacak olan ekibi beklemektedir. Filmi sitemizden extended olarak izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hobbit: Beklenmedik YolculukTürkçe dublaj izle, 2012 yılında vizyona giren filmin yönetmeni Peter Jackson’dır. ABD ve Yeni Zelanda ortak yapımıdır.

Yüzüklerin Efendisi serisinin öncesi olarak kabul edilen ve bu düşünce ile hayata geçirilen filmde Bilbo’nun karşısına ummadık bir anda Gandalf çıkar. Bilbo, 13 cüceden oluşan bir grubun içindedir artık.

Hobbit 1 Türkçe Dublaj izle (Extended)

Hobbit 1 Türkçe dublaj izle adlı bu eseri websitemizde kesintisiz ve donmadan seyredebilirsiniz. Tolkien’in bizlere miras bıraktığı Hobbit kitabından esinlenerek yayınlanan bu film Yüzüklerin Efendisi 1‘in başlangıç eseri olarak kabul edilmektedir. Edebi dünyada bu kaliteli eser sayesinde fantastik edebiyatın ilk örneği verilmiştir. Orta dünyayı ilk kez bu eseriyle beraber yaratan Tolkien, bu eserle kendisinden sonra gelecek olan fantastik edebiyat yazarlarına da ilham kaynağı olmuştur. 1937 yılında yayınlanan ilk kitap bugün hala daha en çok okunan eserler arasındadır. Yüzüklerin Efendisi’nin aksine sinema-kitap uyarlamasında daha çok kitaba sadık kalınmıştır.

Hobbit Beklenmedik Yolculuk Full HD izle

Hobbit 1 Full HD izle seçeneğiyle seyredebileceğiniz Beklenmedik Yolculuk, Tolkien’in birkaç bilimsel eserinden ve fantastik dünyaya adım atmak isteyen orta çağ yazarlarına yaptığı eleştirilerden sonra yazılmıştır. Orta Dünya’nın haritasını ve demografisini bu kitapla şekillendiren Tolkien, bu eserinden sonra yarattığı dünya hakkında birçok eser ortaya koymuştur. Özellikle Hobbitlerin etrafında dönen bu hikayelerden küçük ama kahraman bir ırkın dünyaya nasıl iyilik getirebileceğinden bahsedilmiştir. Özellikle Hobbit 3 ve Hobbit 2 de buna dair birçok film repliğine rastlayacaksınız.

Hobbit 1 720P ve 1080p izle

Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk 720 p izle adlı eseri websitemizde 1080p izleme şansına da kavuşabilirsiniz. 2012 yılında vizyona giren filme gelişen olaylar ise tam olarak şöyle. Kendi halinde Çıkınçıkmazı adlı yerde yaşayan bir Hobbit’in evine bir gün Gandalf adında bir büyücü gelir. Büyücü macerayı ve maceraları hiç sevmeyen bir ırkın üyesi olan Hobbit Bilbo’ya kendisiyle maceraya gitmesini söyler. Ancak Bilbo bunu sert şekilde reddeder. Kendisi bu tarz maceraları sevmediği gibi saygınlığını da kaybedeceğine inanmaktadır. Ancak olan olmuş be büyücü Bilbo’nun evinin kapısını işaretlemiştir. Birkaç gün sonra Bilbo’nun evini onlarca cüce basar ve Bilbo mecburen kendisini alevler püskürten bir ejderhayla savaşmak için yolda bulur… Hem de daha önce hiç yapmamış olduğu bir görev ile… Hırsızlıkla…

Hobbit 1 izle adlı filmi sitemizde Türkçe dublaj olarak ve Full HD izleyebilirsiniz. 1080p ve 720 p izleme olanakları da verilen bu filmi izlemek için herhangi bir ücret vermenize gerek yok!

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here