1. İlk Kurşun 2017 Filmi HD FULL 1080p İzle

  İlk Kurşun 2017 Filmi HD FULL 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  İlk Kurşun Film Konusu


  Will adında Wall Street borsacısı olmuş olan bir adam, oğlunu yanına alarak onunla birlikte tatile çıkar ve oğlu ile arasını daha iyi tutmaya çalışır. Elbette başlarına gelecek olaylardan habersiz bir şekilde amaçlarını gerçekleştirmek isteyen baba ve oğulun başı belaya giriyor. Bir soygun girişimi olmuştur ve burada bazı aksilikler yaşanmıştır. Bu yaşanılan aksiliklerin sonucunda ise Will’in oğlu rehin olarak tutulur. Bu noktadan sonra ise elbette filmde asıl olaylar ortaya çıkmaya başlar. Will, bir şekilde çalınmış olan parayı tekrar geri getirecek ve bunun karşılığında ise oğlunun kurtarabilecektir. Bunlar olurken bir yandan ise bir cinayet davasını engelleyecektir. Bakalım İlk kursun filminde Will’in başından neler geçecek ve oğlunu kurtarabilmeyi başarabilecek mi?
  5.2
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    2017   6.4   759

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.