Pazartesi, Ekim 21, 2019

9-10 IMDB

Filmin iyi ya da kötü olduğunu belirleyen puan sistemi fikir vermede oldukça önemli yere sahiptir. Birçok insan için belirleyici olan İMDB puanı olurken harika filmler oldukça yüksek oranlarla bu durumun hakkını veriyor. Böylece filmin kalitesi ve oluş düzenine göre fikir edinilebilmektedir. Özellikle de 9-10 İMDB puanına sahip olan filmlerin ödüllü olmaları da değerlendirmenin ne denli doğru olduğunu gösteriyor. Tüm dünyada kabul gören bu değerlendirme her yönü ile fazlası ile etki sunuyor. Başarılı filmlerin izleyicileri de her yönü ile etkileyen ve sıkılmadan izlenmesine olanak sağlayan yöndedir. Ünlü isimler, kaliteli senaryo ve film ekibi ile elde edilen başarının filmlere yansıması ile ne derece doğru adımlar atıldığı da görülebilmektedir. Her dengeyi en iyi şekilde görebilecek yapının olması da elde edilen izleyici oranına ek olarak görülmektedir.

Ortaya çıkan filmin izleyiciler tarafından yapılan değerlendirme ve otoriteler tarafından yapılan değerlendirmeye göre puanlaması çoğunlukla başarıyı derecelendirmeyi göstermektedir. 9-10 İMDB listesinde yer alan ve yıllarca listeden inmeyen filmleri sitemizden izleyebilirsiniz. Kaliteli yapısı ve tüm etkenlerin doğru şekilde entegre edilmesi ile farklı görüntü seçenekleri ile izleyebilirsiniz. İnternet bağlantı gücünüze göre ayarlama yapabileceğiniz düzeyi size sağlamaktadır. Hem sesin hem de görüntünün çok iyi olması da sinema keyfini artıran önemli faktörlerdendir. Her açıdan size dolu ve eğlenceli zaman geçirtecek filmler bu kategoride sizleri beklemektedir.

Kara Şövalye

Kara Şövalye 2008 yapımı bu filmin IMDB puanı 9.0 olup çok fazla ilgi görmüştür. Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturmakta ve bu kez farklı bir şekilde izleyiciyi büyülemeyi başarmıştır.

Esaretin Bedeli

Filmde, genç bir adamın suçsuz olduğunu iddia etmesine rağmen karısını ve karısının sevgilisini öldürdüğü gerekçesi ile hapse atılır. 20 yılını boş yere içeride geçiren Andy içerde pek çok saldırıya ve haksızlığa uğrar.

Baba

Kendini Şanslı Hissediyor musun? Rastgele Bir Filme Git The Godfather Diane Keaton Al Pacino Alex Rocco Francis Ford Coppola19729,0Amerika Birleşik DevletleriFilmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.Filmimiz videoda full olarak...

Popüler