İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

0
357

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Film Bilgileri

L’Empereur de Paris

  • Vincent Cassel
  • Patrick Chesnais
  • August Diehl

Jean-François Richet

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı Film Konusu

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı, Dünya üzerinde ki en büyük cezaevinde yaşam mücadelesi veren bir mahkumun buradan kaçmayı başarması ve sonrasında neler yaşandığına dair olayları konu edilen bir filmdir. İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı filminde yer alan mahkum kurtulduktan sonra bir anda kendini farklı bir dünyada bulur. Yeraltı dünyasında çok büyük bir savaşın tam ortasına düştüğü fark eder.  O hapishaneden kaçmayı başaran tek kişi olması da ona büyük ün katmaktadır. Tüccar kılığına girip kendini unutturmak isteyen François geçmişten gelenler yüzünden bu isteğini yerine getiremez. Eski hücre arkadaşları onu cinayetle suçlamaları üzerine oda polisle anlaşmayı tercih eder. Özgürlüğüne kavuşabilmek için her şeyi yapmaya hazır olması da onu bir anda olayların içine taşır.

Detaylı Bilgi

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle türkçe dublaj 2018 filminde yer alan mahkum kurtulduktan sonra bir anda kendini farklı bir dünyada bulur.

Dünya üzerinde ki en büyük cezaevinde yaşam mücadelesi veren bir mahkumun buradan kaçmayı başarması ve sonrasında neler yaşandığına dair olayları konu edilen bir filmdir.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here