1. Indiana Jones Son Macera

  Indiana Jones Son Macera

  720p Türkçe Dublaj

  Indiana Jones Son Macera Türkçe Dublaj İzle

  Indiana Jones Son Macera Film Konusu

  Indiana Jones Son Macera, Usta yönetmen Steven Speilberg ile yılların oyuncusu Harrison Ford’un en önemli ortaklığı olmuştur Indıana Jones serisi. Dönemin en etkin maceralarından birisi olarak kabul gören bu serinin son filmi Indiana Jones Son Macera izle, 1989 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Her ne kadar 2007 yılında yeni bir iş ile Indiana Jones kahramanı yıllar sonra hayranlarının karşısına çıkmış olsa da, bu son macera pek çok kesim açısından da dikkat çekici ve bir o kadar da matrak olarak yorumlanmaktadır. Ki yönetmen Speilberg de bu durumun bilincinde olacak ki, kurduğu atmosfere aşıladığı Western ve Aksiyon figürleri sayesinde seyirlik alanlarını üst noktalara tutan bir film oluşturmuştur.

  Detaylı Bilgi

  Indiana Jones Son Macera izle Türkçe dublaj, Usta yönetmen Steven Speilberg ile yılların oyuncusu Harrison Ford’un en önemli ortaklığı olmuştur.

  Indiana Jones Son Macera izle, 1989 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Her ne kadar 2007 yılında yeni bir iş ile Indiana Jones kahramanı yıllar sonra hayranlarının karşısına çıkmış olsa da, bu son macera pek çok kesim açısından da dikkat çekici ve bir o kadar da matrak olarak yorumlanmaktadır.

  Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları
  7.5
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    1989   8.2   3.312

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    mehmet 18 Mart 2020 00:25:16

  ben genellikle dünyada çevirilen tarihi filmlerin varsayımlarına inanırım geneldede gerçektir.mesela bu filmde geçen bir konuşma Bahsedilen o değerli hazine Ankaranın Kuzeyinde deniliyor.ben orayı tahmin edebiliyorum.ve gerçek olduğunada inanıyorum.ama bizim arkeleoglar ve araştırmacılar genelde cebine havadan girecek paraya baktıkları için bu tür araştırmalar yapıp mesleklerini yapmıyorlar.o yer ankaranın kuzeyi uzak değil Karabük bölgesinde hatda yıkılmak üzere belkide yıkılmıştır bir hiristiyan yapısı var çocukluğumda orada çok vakit geçirmiştim.okuyan olursa bunları lütfen değerlendirsin.o gizemli yer hakkındadad ufak bir fikrim var.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.