1. İskoçya Kraliçesi Mary 2018 Filmi HD 1080p FULL izle

  İskoçya Kraliçesi Mary 2018 Filmi HD 1080p FULL izle

  720p Türkçe Dublaj

  İskoçya Kraliçesi Mary Film Konusu


  Henüz 16 yaşında iken Fransa kraliçesi olan Mary, 18 yaşına geldiğinde kralın ölmesi ile birlikte dul kalır. Yeniden evlenmesi için kendisine baskı yapılsa da hiç öyle bir niyeti yoktur. Doğduğu topraklara, vatanı olan İskoçya dönmeye karar verir. Hakkı olan tahtı isteyen Kraliçe Mary işi oldukça zordur. İngiltere Kraliçesi Elizabeth idaresinde olması işin zorluğunu açık şekilde göstermektedir. Fakat taht hakkı konusunda direten İskoçya Kraliçesi Mary olabilmek için her şeyi denemek istemektedir. Farklı düşünce yapısında olmaları ve farklı yaşayış tarzına sahip olmalarına rağmen bir anda beraber hareket etme kararı alırlar. Hem İngiltere’nin hem de İskoçya’nın huzurlu ve mutlu şekilde yaşam sürdürülmesini hedeflemektedirler. Bu uğurda mücadele veren iki Kraliçe hedeflerine ulaşmak için gayret göstermektedirler.

  Detaylı Bilgi


  2018 sinemasının yer alan film imdb puanlamasında 7,3 gibi iyi bir puan alan iskoçya Kraliçesi Mary filminin yönetmenliği Josie Rourke üstlenmiştir. En iyi dram filmlerinin yer aldığı Realfilmizle.com sizlere keyifli seyirler diler.
  8.1
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    7.3   3.392

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.