1. Isn’t It Romantic 2019 Filmi FULL 1080P İzle

  Isn’t It Romantic 2019 Filmi FULL 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Isn't It Romantic Film Konusu


  Isn't It Romantic full izle filmi ABD sinemasının komedi türünde yer alan bir film olarak vizyondaki yerini almıştır. Natalie küçüklüğünden beri romantik komediler konusunda hep hayaller kurmuş ve bu hayallerini gerçekleştirmek ister. Fakat işlerin yalnızca filmden ibaret olduğunu ve gerçekte bu tür durumların söz konusu olmadığını anlar. Isn’t It Romantic filmi de inandığı şeylerin sahte olduğunu öğrenince düştüğü halleri çok iyi yansıtmaktadır. Her şeyin sahte olduğunu anlayan genç mimar Natalie durmadan yükselen gökdelenlerden bir tanesinde imzası olmasını istemektedir. Hedefi için girdiği işte önemli projelerle ilgileneceğine evrak ve çay gibi getir götür işleri yapmaya başlar. İşlerin sarpa sardığı esnada bir de soyguncu tarafından darbe alması sonucu baygınlık geçirir. Uyandığında ise hayatının kabusa dönüştüğü görür. Hayatı adeta romantik bir komedi dünyasına dönüşmesi durumları daha da karmaşık hale getirir. Mutlu olabilmenin yollarını ararken nasıl bir sonun onu beklediğini de filmde görebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi


  Komedi ve romantik film tadında bir sinema keyfi için sizler 2019 ABD yapımı bir film olan Isn't It Romantic izle filmini izleme davet ediyoruz. Tek hedefi yaptığı tüm mimari eserlere imza atmak isteyen bir mimarın hafızasını kaybetmesi sonucu başından komedi ve romantik anların beyaz perdeye aktarılması ile başlayan bir maceya yelken açıyor.,
  5.1
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2019   6.8   3.672

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.