1. Jumbo 2019 Filmi HD Online 1080P İzle

  Jumbo 2019 Filmi HD Online 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Jumbo 2019 Film Konusu


  Jumbo 2019, Konusunun oldukça farklı hallere yol açabilecek animasyon filminde kötülükler ve iyiliklerin bir arada bulunduğu yapı yer almaktadır. Oldukça sevimli olan fil Jumbo kendisine rakip olan diğer fil tarafından farklı muamelelerle karşılaşır. Yarışmaya katılarak başarılı olmak istemesi onun başına dert açacaktır. Yeğeninin başarılı olup bu sevimli filden daha iyi seviyede olmasını isteyen Hollis, çözüm aramaktadır. Orman doktoruna giderek durumu anlatıp yardım ister. Doktorun yazdığı reçete de Jumbo çok kötü hallere bürünür. Üzerinde bir lanetin olması onu çok zorlasa da mücadele etmesi gerektiğini anlamaya çalışır. Fakat hafızasını yitirmeye başlaması olayları daha da zorlaştırır. Hafıza kaybından kurtulmak için T adında dinozora gider ondan yardım istemektedir. Yarışmaya katılabilmek için verdiği mücadeleyi kazanıp kazanamayacağı ise filmin içinde saklı.

  Detaylı Bilgi


  Jumbo 2019 izle Türkçe dublaj, Konusunun oldukça farklı hallere yol açabilecek animasyon filminde kötülükler ve iyiliklerin bir arada bulunmantadır.

  Oldukça sevimli olan fil Jumbo kendisine rakip olan diğer fil tarafından farklı muamelelerle karşılaşır. Yarışmaya katılarak başarılı olmak istemesi onun başına dert açacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   5.4   1.224

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.