1. Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya

  Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya

  720p Türkçe Dublaj

  Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya Türkçe Dublaj İzle


  Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya Film Konusu


  Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. 1997 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini yine Stephen Spielberg yapmıştır. IMDB puanı 6.5 olan film ABD yapımıdır ve Fantastik - Macera kategorilerinde karşımıza çıkar. İlk filmde yaşanan tüm olayların üzerinden uzun zaman geçmiş ve dinazorların tamamen yok edildiği düşünülmüştür. Jurassic Park'ın B kısmına araştırma yapmak için giden ekip aslında durumun hiç de sanıldığı gibi olmadığını anlar. Dinazorlar tamamen yok edilmemiştir ve ekip bunu ortaya çıkarır. Ancak çok daha büyük bir sorun vardır. Burada herkesten habersiz yaşam süren dinazorlar daha da vahşi hayvanlara dönüşmüşlerdir. Savaş kaçınılmaz olup, bu bölgeden çıkış ise neredeyse imkansızdır.

  Detaylı Bilgi

  Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır.

  Birinde filmde yaşananlardan sonra dinazorların 2 defa yer yüzünden silindiği sanılmaktadır parkın B kısmına araştırma yapmaya giden ekip aslında durumun böyle olmadığını görür vahşileşen dinazorlarla bir savaş kaçınılmazdır.

  Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya izle


  Jurassic Park 2 Kayıp Dünya izle filmi serinin ikinci filmi olarak 1997 yılında sinemalarda unutulmaz filmler arasında yerini alarak türkçe dublaj ve full hd online olarak ekranlarınıza getirmekteyiz.


  Jurassic Park 1 - Jurassic Park 3 - Jurassic Park 4 - Jurassic Park Yıkılmış Krallık
  Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    1997   6.5   1.967

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.