Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya

0
372

Jurassic Park 2 Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Jurassic Park 2 Film Bilgileri

The Lost World: Jurassic Park

  • Jeff Goldblum
  • Julianne Moore
  • Pete Postlethwaite

Steven Spielberg

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Jurassic Park 2 Film Konusu

Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. 1997 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini yine Stephen Spielberg yapmıştır. IMDB puanı 6.5 olan film ABD yapımıdır ve Fantastik – Macera kategorilerinde karşımıza çıkar. İlk filmde yaşanan tüm olayların üzerinden uzun zaman geçmiş ve dinazorların tamamen yok edildiği düşünülmüştür. Jurassic Park’ın B kısmına araştırma yapmak için giden ekip aslında durumun hiç de sanıldığı gibi olmadığını anlar. Dinazorlar tamamen yok edilmemiştir ve ekip bunu ortaya çıkarır. Ancak çok daha büyük bir sorun vardır. Burada herkesten habersiz yaşam süren dinazorlar daha da vahşi hayvanlara dönüşmüşlerdir. Savaş kaçınılmaz olup, bu bölgeden çıkış ise neredeyse imkansızdır.

Detaylı Bilgi

Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 – Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır.

Birinde filmde yaşananlardan sonra dinazorların 2 defa yer yüzünden silindiği sanılmaktadır parkın B kısmına araştırma yapmaya giden ekip aslında durumun böyle olmadığını görür vahşileşen dinazorlarla bir savaş kaçınılmazdır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here