Jurassic Park Yıkılmış Krallık

0
121

Jurassic Park Yıkılmış Krallık Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Jurassic Park Yıkılmış Krallık Film Bilgileri

Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Chris Pratt
  • Bryce Dallas Howard
  • Rafe Spall

J.A. Bayona

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Jurassic Park Yıkılmış Krallık Film Konusu

Jurassic Park Yıkılmış Krallık 2018 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 6.6’dır. ABD yapımı olan filmin bu seferki yönetmeni ise Juan Antonio Bayona’dır. Bu heyecanlı macera filmi Bilim – Kurgu, Fantastik ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkmakta. Serinin 5. filminde ise bir kurtarma operasyonu sırasında yaşanan facialar onu alınmıştır. Dinazorların bulundukları adada aktif bir yanardağı söz konusudur. Claire bu güne kadar bu dev canlılara bir ürün gözüyle bakmış ancak yaşanan onca olaydan sonra düşüncesi değişmiştir. Dinazorların korunması için bir organizasyon kuran Claire, bu varlıkları adadaki fotansiyel yanardağ patlamasından kurtarmanın yollarını arar. Bunu tek başına yapmasının imkansız olduğunu bilen Claire, dinazorlara hükmedebilen Owen Grady ile iş birliği yapar. Ekip bu koruma ve kurtarma görevi için adaya gittiklerinde ise işler hiç de bekledikleri gibi gitmez.

Detaylı Bilgi

Jurassic Park Yıkılmış Krallık izle Türkçe dublaj full hd 2018 yılında vizyona giren bu filmin IMDB puanı 6.6’dır. Yönetmeni ise Juan Antonio Bayona’dır.

Dinazorların yaşadığı adada volkanik hareketlenmeler olur, bu sefer dinazorları kurtarma operasyonu başaltılır tabikide sanıldığı kadar kolay bir şekilde gerçekleşmeyecektir.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here