1. Kaçış Planı 3 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Kaçış Planı 3 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Kaçış Planı 3 Film Konusu


  Kaçış Planı 3, Her zaman sinema dünyasında aksiyon filmleri beğeniyi yüksek oranda alanlardır. Bu durumun ortaya çıkması seyircinin de her zaman dikkatini çekmektedir. Usta oyuncu Sylvester Stallone başrolde oynadığı filmin devamı olması beklentileri de beraberinde getirmektedir. Olaylar zincirinde neler yaşanacağı ve aksiyonun hiç bitmeyeceği halleri görebilirsiniz. Kaçış planı 3 filmi bu kez fidye amaçlı kaçırılan bir kızın kurtuluşu üzerinedir. Olaylar zincirinde yer alan kız kurtulması çok zor olan hapishanededir. Olaya dahil olan ekip kızı kurtarmak için hapishaneyi bulmak isterler. Bu sırada ekibin lideri Breslin’in kızı da kaçırılarak bu hapishaneye konulur. Üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olan yerden çıkış hiçte kolay değildir. Onları oradan kurtarmak isteyen ekibin görevi ve sorumlulukları çok fazladır.
  6.7
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

    2019   4.4   7.787

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.