1. Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

  720p Türkçe Dublaj

  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkçe Dublaj İzle

  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Film Konusu

  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine Anthony Russo ve Joe Russo yapmışlardır. IMDB puanı 8.5 olan film serinin en yüksek puanlamaya sahip filmi olma özelliğini taşır. ABD yapımı film Aksiyon ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkmaktadır. Marvel'ın pek çok süper kahramanının yer aldığı filmde Yenilmezler ekibi de yer almakta. Siyasi baskı aracılığı ile Yenilmezler ekibinin üzerinde otorite sağlanması istenir. Bu durum ekibin yer aldığı olayın kötü sonuçlar doğurmasından kaynaklıdır. Kaptan Amerika'nın da isteği olan Yenilmezler'in baskı olmaksızın özgürce kötülüğe karşı müdahale etmesinin savunulmasının yanı sıra Tony Stark ve yandaşlarının ise bu baskıyı onaylıyor olması her iki takımı karşı karşıya getirmektedir. Kaptan Amerika'yı son kez gördüğümüz bu film Fantastik film severler için epik dünyanın kapılarını açmakta

  Detaylı Bilgi

  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkçe dublasj izle, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine Anthony Russo ve Joe Russo yapmışlardır.

  Yenilmezlerin arasına yeni katılan Kaptan Amerika ile iron men arasında sürtüşme yaşanıyor.

  Kaptan Amerika İlk Yenilmez - Kaptan Amerika: Kış Askeri 2014
  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 7.8 / 10 3 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2016   7.8   569

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.