1. Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film Türkçe Dublaj İzle

  Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film Film Konusu


  Kaptan Düşükdon Destansı İlk Film 2017 Amerikan yapımı film animasyon, komedi türündedir. Birçok eleştirmen tarafından beğenilen yapımın yönetmenlik koltuğunda David Soren oturmaktadır. Oldukça heyecanlı ve komik olan yapımın konusu’ da oldukça sürükleyicidir. İki yakın arkadaş, bir gün lise müdürleriyle ciddi sorun yaşar. Müdür iki arkadaşı, iki farklı sınıfa koymakla tehdit eder. Fakat iki arkadaş, yanlışlıkla müdürlerini bir şekilde hipnoz eder. Hipnoz edilen müdür, bir anda iyi kalpli ve lastik donlu bir kişi dönüşür. Süper kahraman olan müdür için artık işler kolay olmayacaktır. Oldukça zorlu bir süreç bekleyen müdürün, zevkli hikayesinin konu edildiği film dönemin en dikkat çekici filmlerinden biridir. özellikle komedi fil tutkunları için oldukça başarılı bir seçim olacaktır.
  7.8
  ( Toplamda 24 oy verildi. )

    2017   6.6   3.544

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.