1. Karanlıklar Ülkesi 1 HD 1080P Türkçe dublaj izle

  Karanlıklar Ülkesi 1 HD 1080P Türkçe dublaj izle

  720p Türkçe Dublaj

  Karanlıklar Ülkesi Film Konusu


  Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 olup oldukça başarılı çalışmalardan biridir. Fantastik, Romantik ve Aksiyon türlerinde karşımıza çıkan filmde vampir savaşcısı bir vampir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki yüzyıllardır süren savaşın içindedir ve bunlarla savaşır. Ama her ne kadar vampir olsa da bir kurt adam olan Micheal'a aşık olmuştur. Micheal savaşın sona ermesinden yana olsa da bu kolay olmayacaktır. Selene onu korumak zorunda hisseder ve bu süreçte ürkütücü bir şey farkeder. Kurt adam ve vampirin bir araya gelmesiyle oluşan ırk yenilmesi zor tehlikeli bir varlık olmaktadır. Bu varlık ise kurt adamların tarafında yer alır ve dengeler değişir.

  Detaylı Bilgi


  Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 dir.

  Vampir tarfındaki Selene kurt adamlar ve vampirler arasındaki savaşa giderken kurt adamlar tarafından aranan Michael'a aşık olur.
  8.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2003   7.0   2.431

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.