Karanlıklar Ülkesi

0
109

Karanlıklar Ülkesi Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Karanlıklar Ülkesi Film Bilgileri

Underworld

  • Kate Beckinsale
  • Scott Speedman
  • Shane Brolly

Len Wiseman

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Karanlıklar Ülkesi Film Konusu

Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman’a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 olup oldukça başarılı çalışmalardan biridir. Fantastik, Romantik ve Aksiyon türlerinde karşımıza çıkan filmde vampir savaşcısı bir vampir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Vampirler ve kurt adamlar arasındaki yüzyıllardır süren savaşın içindedir ve bunlarla savaşır. Ama her ne kadar vampir olsa da bir kurt adam olan Micheal’a aşık olmuştur. Micheal savaşın sona ermesinden yana olsa da bu kolay olmayacaktır. Selene onu korumak zorunda hisseder ve bu süreçte ürkütücü bir şey farkeder. Kurt adam ve vampirin bir araya gelmesiyle oluşan ırk yenilmesi zor tehlikeli bir varlık olmaktadır. Bu varlık ise kurt adamların tarafında yer alır ve dengeler değişir.

Detaylı Bilgi

Karanlıklar Ülkesi, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Len Wiseman’a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 7.0 dir.

Vampir tarfındaki Selene kurt adamlar ve vampirler arasındaki savaşa giderken kurt adamlar tarafından aranan Michael’a aşık olur.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here