1. Karayip Korsanları 5 Salazar’ın intikamı

  Karayip Korsanları 5 Salazar’ın intikamı

  720p Türkçe Dublaj

  Karayip Korsanları 5 Salazar'ın intikamı Türkçe Dublaj İzle

  Karayip Korsanları: Salazar'ın intikamı Film Konusu

  Karayip Korsanları 5 Salazar'ın intikamı, Çeşitli maceralar ve fantastik bir dünya ile karşımıza çıkan Karayip Korsanları bu kez de izleyicisini büyülecek ve ilgisini çekecek epik dünyaya yolculuk yaptırıyor. 2017 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunu ise Joachim Ronning ve Espen Sandberg paylaşmakta. 7.1'lik IMDB puanına sahip olan film ABD yapımı olup, Macera ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkmakta. Filmde Jack'in dehşet saçan Kaptan Salazar'ın gazabından kurtulması anlatılmaktadır. Kaptan Salazar ve hayalet korsan mürettebatı tüm korsanları öldürmüştür. Kalan tek korsan olan Jack'in peşine düşen Salazar'ın intikamından kurtulmanın tek yolu ise Poseidon'un Asası'nı bulmaktır. Bir gökbilimci ve Kraliyet Donanması'na ait bir denizci ile anlaşma sağlayan Jack asanın peşine düşerek kaderini değiştirmeye çalışacaktır.

  Detaylı Bilgi

  Karayip Korsanları 5 Salazar'ın intikamı, Karayip Korsanları bu kez de izleyicisini büyülecek ve ilgisini çekecek epik dünyaya yolculuk yaptırıyor.

  Kaptan Jack Sparrow, Poseidon'un tepesini araştırırken ölümsüz bir deniz kaptanı ve ekibi tarfından takip ediliyor.


  Karayip Korsanlari: Siyah inci'nin Laneti - Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandıgı - Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu - Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde
  7.5
  ( Toplamda 43 oy verildi. )

    2017   6.6   5.380

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.