1. Kayıp Ceset 2015 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P İzle

  Kayıp Ceset 2015 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Kayıp Ceset Film Konusu


  Byeon, işinde oldukça başarılı bir konumda olan bir avukattır. Öte yandan ise bir davası vardır ve bu davası ile ilgilenmektedir. Büyük bir şirket için avukatlık yapmaktadır ve bu şirket ise bir ilaç şirketidir. Başına gelecek olan talihsiz olaylardan habersiz bir şekilde işini yapmaya çalışan Byeon’a avukatlık yapmış olduğu şirketin sahibi bir şey ister. Bir şoför vardır ve bu şoför bir kız öğrenciyi öldürmek ile suçlanmaktadır. Ortada bir sorun vardır ve şoförün olduğu yerde her hangi bir ceset yoktur ancak çok fazla bir miktarda ise kan vardır. Byeon, bu davayı kazanabilmek adına uygun olmayan bir davranış yapar ve sahte bir tanık ile olayı davayı kazanmaya çalışır. Tüm bu olaylar olurken daha sonra ise bazı istenmeyen olaylar olmaya başlar. Bakalım bu Byeon’un başından tam olarak ne tür olaylar geçecek?
  6.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2015   7.9   1.174

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.