Kıyamet Deneyi

0
3669

Kıyamet Deneyi Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Kıyamet Deneyi Film Bilgileri

Aporia

 

  • Rahim Gojayev
  • Parviz Ismayilov
  • Lala Mammad

Rec Revan

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Kıyamet Deneyi Film Konusu

Kıyamet Deneyi, Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yapımı olan film harika sahneleri ile dikkatleri üzerinde çekiyor. Yaşam standartlarına bağlı olarak sakin bir kasabada hayatlarını süren halkı esir alan bir grup burada ki insanlar üzerinde deney yapmak isterler. Düşündükleri deneyin başlangıcında herhangi bir sorun ile karşılaşmasalar da ilerleyen zamanlarda denekler büyük bir felaketin habercisidir. Kıyamet deneyi filminde deney yaptıkları insanları öldürme kararı alan grup bu kararı uygulamak üzere dağ gittiklerinde Arvin ve Ejla kaçma fırsatını elde ederler. Beklenmedik bir anda kendilerini çukurun içinde bulan ikili için felaketler başlar. Yaşadıkları ile nasıl bir duruma düştüklerini de kısa süre sonra anlamaya başlarlar. Heyecanın ve aksiyonun bir arada bulunduğu filmde dram dolu sahnelerde oldukça dikkat çekicidir.

Detaylı Bilgi

Kıyamet Deneyi 2019 izle full hd, Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yapımı olan film harika sahneleri ile dikkatleri üzerinde çekiyor.

Kasaba sakinleri silahlı adamlar tarafından kaçırılarak üzerlerinde bazı deneyler yapılır ama tam olarak başarı sağlanamaz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here