1. Kıyamet Deneyi

  Kıyamet Deneyi

  720p Türkçe Dublaj

  Kıyamet Deneyi Türkçe Dublaj İzle

  Kıyamet Deneyi Film Konusu

  Kıyamet Deneyi, Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yapımı olan film harika sahneleri ile dikkatleri üzerinde çekiyor. Yaşam standartlarına bağlı olarak sakin bir kasabada hayatlarını süren halkı esir alan bir grup burada ki insanlar üzerinde deney yapmak isterler. Düşündükleri deneyin başlangıcında herhangi bir sorun ile karşılaşmasalar da ilerleyen zamanlarda denekler büyük bir felaketin habercisidir. Kıyamet deneyi filminde deney yaptıkları insanları öldürme kararı alan grup bu kararı uygulamak üzere dağ gittiklerinde Arvin ve Ejla kaçma fırsatını elde ederler. Beklenmedik bir anda kendilerini çukurun içinde bulan ikili için felaketler başlar. Yaşadıkları ile nasıl bir duruma düştüklerini de kısa süre sonra anlamaya başlarlar. Heyecanın ve aksiyonun bir arada bulunduğu filmde dram dolu sahnelerde oldukça dikkat çekicidir.

  Detaylı Bilgi

  Kıyamet Deneyi 2019 izle full hd, Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak yapımı olan film harika sahneleri ile dikkatleri üzerinde çekiyor.

  Kasaba sakinleri silahlı adamlar tarafından kaçırılarak üzerlerinde bazı deneyler yapılır ama tam olarak başarı sağlanamaz.

  Açlık Oyunları - Megazeka 2010
  Kıyamet Deneyi 6.2 / 10 22 kullanıcı oyu.
  6.2
  ( Toplamda 22 oy verildi. )

    2019   8.1   8.642

 1. En İyi 10 Korku Filmi
    2 ay Önce   130
  En İyi 10 Korku Filmi Korku filmlerini sevenler için en iyi 10 korku filmini paylaştık. İyi seyirler.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    viyan 15 Aralık 2019 12:09:35

  Harika bir site filmi izlemeden site hakkında yorum yapmak istedim

Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.