Korku Hikayeleri

0
222

Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Korku Hikayeleri Film Bilgileri

Scary Stories to Tell in the Dark izle

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Korku Hikayeleri Film Konusu

Yıl 1968 yılına gelindiğinde değişimler konusunda oldukça çalkantılı haller Amerika’da fazlası ile yaşanmaktadır. Bellows malikanesi bulundukları kasabanın en sonunda yer almaktadır. Kasaba dışında bulunan bu malikaneden korku tüm çevreyi sarmış durumdadır. Korkunun ve gizemin her halinin yaşandığı ailede Sarah isminde genç birisi de bulunmaktadır. Sarahın yaşamı korkunun ve dehşetin hikayeleri ile dolarken sizi oldukça farklı hallere götürebilecek etkiyi de sunmaktadır. Korku hikayeleri ile dolu bu eşsiz filmi izlerken kendinizi filmin içine kapanmış gibi hissedebilirsiniz. Gizemin, korkunun ve bilinmezin arasında yaşananlar her hali ile çok etkileyici. Gizemli sırlara sahip olan kızın kitabı bir grup genç tarafından bulunur. Kitapta ki hikayeler hızlı şekilde gerçeğe dönüşürken gençlerin yaşadığı dehşet ise inanılmaz anları ortaya çıkarmaktadır.

Detaylı Bilgi

Arkadaşlarının korkusundan kaçıp yanlışlıkla perili bir eve sığan gençlerin başından geçen korku dolu anları beyaz perdede yansıtılan ve 2019 yılının en iyi korku filmleri arasında aday gösterilen Scary Stories to Tell in the Dark ismi ülkemizde Korku Hikayeleri izle ile sinemalarda yer alıyor.

Korku Hikayeleri Full izle

Korku Hikayeleri Full izle filmini sitemiz korku filmleri kategorisinde kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca korku filmi olan Korku Hikayeleri Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film hd kalitesi ile sizlerle buluşturuyoruz

Bu Filmleri Kaçırmayın

Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj İzle

Korku Hikayeleri trailer izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here