Korkuluk

0
386

Korkuluk Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Korkuluk Film Bilgileri

Curse of the Scarecrow

  • Kate Lister
  • Louisa Warren
  • Cassandra French

Louisa Warren

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Korkuluk Film Konusu

Korkuluk, Kardeşinin intiharı ile yıkılan genç kadın bu gizemi çözmenin yollarını aramaktadır. June ve Carl çok küçükken ailelerin çok korkunç bir halde ölmelerini görmek zorunda kalırlar. Bu sırrı da kimselerle paylaşamamaları onları zorlu bir psikoloji ile baş başa bırakır. Yıllarca bu durumu yaşamak zorunda olmaları da onları derinden etkilemektedir. İki kardeşin her şeyi unutup hayatlarını sürdürmeye çalışmaları esnasında Carl beklenmedik bir anda ölür. İntihar ederek kendi canına kıymış olması June’nin olayları araştırmasına sevk eder. Korkuluk filmi bu alanda oldukça esrarengiz anları izleyiciye sunmaktadır. Beklentilerinizi karşılayacak türde olan filmde genç kadın June, gizemli intiharı bularak ailesinin ölümüne sebep olan kötülüğü çözmek ister. Bu uğurda gayret edecek olması ve çabalarının karşılığı görme isteği de oldukça ilginç ve heyecan dolu anlara sebep olacaktır.

Detaylı Bilgi

Korkuluk türkçe dublaj full hd izle 2017, Kardeşinin intiharı ile yıkılan genç kadın bu gizemi çözmenin yollarını aramaktadır.

June ve Carl çok küçükken ailelerin çok korkunç bir halde ölmelerini görmek zorunda kalırlar. Bu sırrı da kimselerle paylaşamamaları onları zorlu bir psikoloji ile baş başa bırakır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here