Kripto Vurgun

0
187

Kripto Vurgun Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Kripto Vurgun Film Bilgileri

Crypto

  • Cat Alter
  • Annalé
  • Alexis Bledel

John Stalberg Jr.

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Kripto Vurgun Film Konusu

Kripto Vurgun, Kara paranın aktarımı konusunda oldukça zorlu görevlere atılan Martin genç bir ajandır. Zorlu görevinde karmaşık hallere girmesi ve olayların içinden çıkması gerekmektedir. Kripto Vurgun filminde kara para aklama ile ilgili geliştirilen yönleri görmesi onu zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacaktır. Araştırmalarını hızlı şekilde sürdüren Martin, beklenmedik olaylarla karşılaşır. Aile çiftliklerinde ki sorunları çözebilmek için New York’a gitmek zorunda kalır. Bir anda yaşadığı olaylar zincirinde kendini kripto paranın işlev gördüğü işlerin içinde görür. Acımasız ve oldukça zor şartları sunabilecek yapıda olmasından dolayı da tuzaktan kurtulması gerekir. Düştüğü tuzağın tehlikesini fark etmesi ile birlikte mücadelesi farklı hallere gitmeye başlar. Görevini en iyi şekilde yerine getirmesi ve kendini rahatlatması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi

Kripto Vurgun izle Türkçe dublaj full hd 2019, Kara paranın aktarımı konusunda oldukça zorlu görevlere atılan Martin genç bir ajandır.

Kripto Vurgun filminde kara para aklama ile ilgili geliştirilen yönleri görmesi onu zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacaktır. Araştırmalarını hızlı şekilde sürdüren Martin, beklenmedik olaylarla karşılaşır. Aile çiftliklerinde ki sorunları çözebilmek için New York’a gitmek zorunda kalır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here